Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1147 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune 10 - e re

Prishtinë, Kosovë
Restaurant detari ofron pune per nje punetore/ndihmese kamarire, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te intersuarat per me shume informta rreth punes te kontaktojne adresa lagjja arberi ne prishtine.046861861

Kamarier -e , shankist-e - e re

V.l

-
Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere dhe shankist-e , me pervoje pune , gjindemi ne fush kosove kontakt +38345632444

Telemarketing operator - e re

SILVERSTONE SOLUTIONS

-
Prishtinë, Kosovë
Silverstone solutions has 10 job openings for call agents/telemarketing operators. we are looking for hardworking, reliable and energetic individuals to employ in our company. since 2017, we are specialized for lead generation and closing phone sales for our campaign products that we work with. as we are expanding, we will give opportunit...

Ekspert/kompani për zhvillim trajnimi - e re

HANDIKOS

-
Prishtinë, Kosovë
Termat e referencës

Kerkoj agjente e shitjes - e re

Swiss sig

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pozita:administratë kriteret e punës: - të jetë kumikative dhe ti perballoj punes me klient në procesin e aplikimit per viza - shtypja e sigurimeve të shëndetit në udhëtim - të ketë njohuri në microsoft office (word, excel), - të njoh gjuhën angleze! të interesuarat të dergojnë cv në email [email protected] tel: 048 501 101 adresa...

Analist-e kreditor-e - e re

Kreditimi Rural i Kosoves

-
Prizren, Kosovë
Kreditimi rural i kosovës sh.p.k., është institucionmikrofinanciar i regjistruar në bqk, me mision të ofroj shërbime financiare përklientët me të ardhura të ulëta, me fokus të veçantë për bizneset mikro, tëvogla, bujqësore dhe aktivitetet tjera në zonat rurale dhe urbane, me fokusprioriteti në bujqësi dhe një vëmendje të veçantë për qëndr...

Senior java developer (remote) - e re

E-Dea Transport Technology

-
Prishtinë, Kosovë
About e-dea e-dea is a leading provider of cutting edge solutions for ferry companies, roro, ports and terminals based in italy. with more than 19 years of experience, we are committed to bring their business to the next level providing the insights and confidence they need to achieve, and consistently exceed, their business goals. in 201...

Junior/mid java developer (remote) - e re

E-Dea Transport Technology

-
Prishtinë, Kosovë
About e-dea e-dea is a leading provider of cutting edge solutions for ferry companies, roro, ports and terminals based in italy. with more than 19 years of experience, we are committed to bring their business to the next level providing the insights and confidence they need to achieve, and consistently exceed, their business goals. in 201...

Kerkojme punetore - e re

Kriteret : gjuha turke nivel te ulet ose te lartete te kete pervoj pune ne byzhyteri te jete komunikative te mos kete obligime tjera si fakulltet ose pune te dyte te jete bashkpunuese aplikimi per pune te behet ne faqen e instagramit permes dm ose te paraqiteni ne lokal @kuqpeliaccessories.ks

Elektricist - e re

Www.hidrodrini.com tagged as: elektricist, hidrodrini, kompania e ujesjellesit rajonal, peje

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kosove

Njoftime pune kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane