Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Shtetet:Gjermani (Fshij) Fshijini të gjitha

Gjermani

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kuzhunier

Crefelder Grill

-
Krefeld, Gjermani
Kerkoj kuzhunier/e per nje imbiss grek ne krefeld,gjermani. te kete minimumin e njohuris ne gjuhen gjermane. te kete edukaten e punes ne kuzhine,te kete frymen e te punuarit ne skuader e te jete i pergjegjshem per detyren/punen qe merr dhe sigurisht deshiren per te punuar.

Shofer furgoni

Gls

-
Hamburg , Gjermani
Kerkohen shore furgoni ne hamburg gjermani. te interesuarit duhet te dorezojne pashaporten dhe patenten e klasit b. ne sigurojme leje pune dhe vize nje vjecare pune europiane. ben dergesat e pakove ne pikat e caktuara ne kohen e duhur. menagjon kohen dhe mban shenime per problemet qe mund te lindin gjate shperndarjes. raportin te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gjermani

Njoftime pune gjermani dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane