Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Telework - remote - Home Office (Fshij) Fshijini të gjitha

Telework - remote - Home Office

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Graphic designer

Dinnova AG

-
Tiranë, Shqipëri
Dinnova ag – we are hiring! for our office in tirana we are looking for a graphic designer www.dinnova.ch dinnova ag is an international company with its headquarters in zurich, switzerland. we rely on the latest technologies and accompany companies on their leap into the digital world. dinnova stands for digital innovation and offers com...

Tirane, ofroj vend pune arkitekt / 3d artist

CodeskDesign

-
Tiranë, Shqipëri
Codesk design kerkon te punesoj nje arkitekt – 3d artist per tu bashkuar sa me shpejte me ekipin tone ne itali, ne milano per studio arkitekture i specializuar ne luxury properties. kandidati ideal duhet te zhvilloje rendering dhe projektime per ndertesa civile (banesa) nen udheheqjen e arkitekteve tane. nuk kerkohet transferim, puna do t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune telework remote home office

Njoftime pune telework remote home office dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane