Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 29 rezultate (Këshilla për kërkim)

Marketing sales agent

Ad

Media Marketing Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Ne jemi duke kerkuar partnere te rinj a jeni te mire ne shitje? a doni ta organizoni vete kohen dhe vendin tuaj te punes? ne jemi duke kerkuar 5 marketing sales agents per zonen e tiranes dhe durresit. cfare mund te p...

Kërkohen 5 njerz për punë/online mundësia e punës na shtëpia

Hlb Nutrition

-
Prishtinë, Kosovë
Për më shumë informacione kontaktoni në email: [email protected] ose ne numer telefoni whatsapp ose viber(+383 44603531)

Administratore(f)

Luli Trans-Shpet

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj ndimese asistente ne administrat aplikantja duhet te flas gjuhen angleye dhe turke per me shum informacione na kontaktoni ne nr 049161164

Mësimdhënës/e të gjuhës gjermane

British Academy of Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
British academy of kosova e cila ofron kurse të ndryshme në gjuhë të huaja si dhe shërbime tjera, si; çerdhe, qëndrim ditor, kurs piano, kitare, balet, etj. shpall konkurs pune për mësimdhënës/e të gjuhës gjermane. kualifikimet: -të ketë përfunduar fakultetin e gjuhës gjermane/ të jetë në përfundim të studimeve; apo të ketë përvojë pune n...

Kërkoj pastruese për hotel united prishtinë

Hotel United Prishtinë

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkoj pastruese për hotel united prishtinë të interesuarit të lajmrohen në këtë numer te telefonit: 045 702 705

Puno online nga shtepia me network marketing

Team Connect

-
Ferizaj, Kosovë
Puno online nga shtepia me network marketing (nuk ka shitje të produkteve), ku ju mundësohet me kriju rrjetin tuaj të punës online pa shef-pavarësi financiare. •promovuesit e rrjetit : menagjojnë kohën e punës sipas dëshirës , fitime të kënaqshme në bazë të përformancës tuaj, ekip pozitiv,nuk ke kufizime të vendit apo gjuhës , trajnime dh...

Mundësi punesimi online!

Elite Team

-
Tiranë, Shqipëri
Elite team kerkon konsulente turistike. mundësi punesimi online. full /part time rrogë baze +bonuse. suport për më shumë informacione kontaktoni në whats app (0696962761)!

Arkitekt / student

International Architecture

-
Prishtinë, Kosovë
International architecture kerkon te punesoje arkitekt/e me kohe te plote, te kete perfunduar studimet e larta ne arkitekture ose te jete ne prag perfundimi. perben perparesi perdorimi i programit revit, archicad etj. te interesuarit te na dergojne cv ne adresen e-mail: [email protected]

Ndimese asistente

Inter Construction Group

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: ndimëse assistente administrative kompania: inter construction group sh.p.k për kompaninë kompania inter construction group sh.p.k. është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit në zgjerimin e bi...

Administratore

Albatros

-
Tiranë, Shqipëri
Pozita: administratore (f) kompania: për kompaninë kompania:- albatros- international transport & logistis është duke e rritë stafin e saj. detyrat dhe përgjegjësitë kontakton me klientët në baza ditore; krijon bashkëpunime të reja me klientë potencial; ndihmon udhëheqësin e departamentit ,ne zgjerimin e biznesit dhe shitjes; permbush obj...

Operator/e logjistike

Albatros

-
Tiranë, Shqipëri
Operator/e logjistike (kompani per transporte rrugore nderkombetare ) kerkohet operator/ logjistike per nje kompani transporti (rrugor nderkombetar) me zyre ne tirane dhe per punet administrative te zyres. kandidatja/i duhet te jete me eksperience ne kompani per transport nderkombetar rrugor pra me trajlera ,(te pakten 2 vite eksperience)...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane