Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Praktikë (Fshij) Fshijini të gjitha

Praktikë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 8 nga 8 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikant/e, mikpritës - e re

Banka Kombëtare Tregtare

-
Drenas, Kosovë

Praktike intership ne departamentin e e shitjeve & marketing, tirane

Recruitmet Professionals

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes; te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise; te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia; te kete aftesi organizative, kreative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja; te eci me te njejtin hap m...

Praktike intership ne departamentin e logjistikes, tirane

Recruitmet Professionals

-
Tiranë, Shqipëri
Detyrat: te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes; te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise; te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia; te kete aftesi organizative, kreative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja; te eci me te njejtin hap m...

Praktike intership ne departamentin e finances, tirane

Recruitmet Professionals

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani ndërtimi fasadash në shqipëri shpall të lirë pozicionet e internshipit në departamentin e financës. detyrat: të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës. të jetë i komunikueshëm me kolegët dhe i gatshëm në cdo kohë të japë ndihmën e tij për nevojat e kompanisë. të karakterizohet nga ndershmëria,integriteti dhe korrektësia. t...

Mësimdhënës/e të ciklit fillor për qëndrim ditor;

Stars of Prishtina

-
Prishtinë, Kosovë
1. kandidatët e interesuar për të konkuruar për pozitat e lartpërmendura, duhet t’i plotësojnë këto kushte:  të jenë shtetas të republikës së kosovës;  të kenë të kryer shkollimin përkatës, sipas ua të masht nr. 06/15 për normativin mbi kuadrin profesional të arsimit të përgjithshëm;  kandidatët duhet të kenë njohuri dhe shkathtësi të ...

Intern per motion design

Fitonomy LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Nese jeni i pasionuar dhe keni talent ne motion design & 3d design, tani keni mundesin te aplikoni per praktike me pagese dhe me mundesi punesimi tek kompania me fame boterore fitonomy. fitonomy njihet si nje nder aplikacionet me te hershme 3d, disa her e ber feature nga apple! per me shume dergoni cvn tuaj ne [email protected]

Praktikant/e

Credica LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: praktikant/e (prishtinë, prizren, pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesore për praktikant/e: ndihmon zyrtarët ligjorë dhe zyrtarët për mbledhjen e kredive jo-performuese: të kontaktoj dhe menaxhoj në baza të rregullta kl...

Video editor

Up Bizz

-
Prishtinë, Kosovë
Are you a creative and skilled video editor with a passion for crafting captivating short content videos? we're looking for a talented individual to join our team as a video editor. in this role, you'll play a pivotal part in creating visually engaging content for our social media platforms including tiktok, instagram, and youtube. key re...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune praktike

Njoftime pune praktike dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane