Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Kontrate (Fshij) Fshijini të gjitha

Kontrate

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punëtor/e tekniko-shërbyes/e (pastrues/e) (2) - e re

Komuna e Drenasit

-
Drenas, Kosovë
Tags komuna e drenasit drenas sherbime komunale shpallje publike punetor teknik sherbyes shfmu komoran pastrues kroikove

Application support specialist - e re

Butler Hospitality

-
Prishtinë, Kosovë
Be part of the growing team as application support specialist! location: prishtinë working schedule: the team of application support specialists will cover a working schedule from 12:00 am - 8:00 am on weekdays, 12:30 pm - 11:00 am on weekends, kosovo time (with shifts). open positions: 4 ---butler hospitality in kosovo--- butler hospital...

Zyrtar/e për qendrën e thirrjeve, zyrtar/e ligjor/e, praktikant/e - e re

Credica LLC

-
Gjilan, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për qendrën e thirrjeve (prishtinë) zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (prishtinë, prizren, mitrovicë) zyrtar ligjor (prishtinë) praktikant/e (prishtinë, prizren, pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesor...

Praktikant i shitjes, agjent tregtar

All Brands

-
Prishtinë, Kosovë
All brands sh.p.k shpall konkurs per: praktikant te shitjes, agjent tregtar paga: fikse operimi ne teren behet gjithe kosoven kualifikimet: duhet ta kete patent shoferin mosha 18-25 vite gjinia m dergoni cv tuaj te bashkangjitur me foton tuaj ne email arianitragipi@gmail.com lokacioni i all brands sh.p.k eshte ne prishtine afati i fundit ...

Anëtar/e ekipi në gjakovë

KFC Kosova

-
Gjakovë, Kosovë
Aplikoni permes email adreses: work@kfc-ks.com apo permes linkut https://kfckosova.com/join-our-team/ tags kfc team member gjakove full time part time restaurant gastronomi ushqim fast food

Anëtar/e ekipi

KFC Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Aplikoni permes email: work@kfc-ks.com apo permes linkut: https: //kfckosova.com/join-our-team/ tags kfc gastronomi anetar ekipi restaurant lagja marigona porosi prishtine

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune kontrate

Njoftime pune kontrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane