Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Internship (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(6)
Lloji

Internship

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune inxhinier gjeolog

Shqipëri
Ofroj pune inxhinier gjeolog msc me license profesionale nqs keni interes te lutem me kontaktoni: tel. & whatsapp: 00355 682026468

Kerkohen vajza per internship ekonomik

Shqipëri
Fare impresa, zyre ligjore dhe kontabel eshte duke kerkuar per vajza, studente ose jo, qe duan te kryejne praktiken e punes (internship) 3 mujor. per me teper na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com!

Internship ligjor

Shqipëri
Fare impresa studio ligjore dhe kontabel, eshte ne kerkim te vajzave, studente ose jo, qe duan te kryejne internship/praktike pune juridike. per me shume info na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com

Internship perkthim per italisht

Shqipëri
Fare impresa, studio ligjore dhe kontabel ofron mundesi per praktike pune dhe internship per profilin perkthyese te gjuhes italiane, per me teper na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com

Internship marketing

Shqipëri
Fare impresa, studio ligjore dhe kontabel ofron mundesi internshipi dhe praktike pune ne profilin marketing, aplikantet duhet te zoterojne ne nivel shume te mire gjuhen italiane. per me teper na kontaktoni ne fareimpresa.al@gmail.com

Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te.

Tiranë, Shqipëri
Ofrojme kurse anglishte nga klasa e 3-te deri ne klasen e 9-te. kursi zhvillohet 3 here ne jave, 60 min secila seance mesimi. cmimet variojne sipas klasave, duke filluar nga 3000 leke/muaj. cel. : 0688191979

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune internship

Njoftime pune internship dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane