Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha

Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Back office ne gjuhen italiane (turni i dyte)

Transcom WorldWide Albania

-
Durrës, Shqipëri
Se sei un studente che ha disponibilità di lavorare solo di pomeriggio questo e il lavoro giusto per te. la moda è una delle tue passioni? ti piacerebbe condividere la tua creatività? transcom ti offre la possibilità di costruire una carriera facendo il lavoro che ti piace. vieni a trovarci per conoscere il mondo del contact center: stiam...

Kerkohet te punesohet recepsioniste femer, vetem turni i dyte, ne nje hotel prane 21 dhjetorit, paga 40 000 leke neto.

Imp

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet te punesohet recepsioniste femer, vetem turni i dyte, ne nje hotel prane 21 dhjetorit, paga 40 000 leke neto. kriteret: ✅te jete person i pergjegjshem dhe korrekt. ✅te jete e perpikte me orarin e punes dhe detyrat e pergjegjesite e pozicionit. ✅te zoteroje gjuhen angleze, edhe ne nivelin minimal. ofrohet: ✅kushte te mira pune ✅ko...

Data entry analyst/ operatore ne gjuhen angleze (f)

Data Entry Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Come work as a data entry analyst and operator at a growing company that offers great benefits with opportunities to advance and learn alongside accomplished professionals from the usa. the company: data entry solutions operates in the medical billing industry, offering our expertise and support to us based healthcare providers, in connec...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune full time turni 2 te

Njoftime pune full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane