Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Full Time Night Shift (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

Full Time Night Shift

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet recepsionist (m) per turnin e trete

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje recepsionisti (m) me dhe pa eksperience kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: 1.te kete disponibilitet te menjehershem 2.preferohen nga zona afer golemit 3.mosha e preferuar 20+ ofrohet: paga 30.000 – 35.000 ne baze te eksperiences kushte shume te mira pune te i...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune full time night shift

Njoftime pune full time night shift dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane