Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:Freelance (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Freelance

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Bclever agency rekrutues te jashtem

BClever Agency

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency kerkon te zgjeroje stafin e saj me konsulente dhe rekrutues te jashtem. aplikantet duhet: - te jene energjike, te shkathet dhe te vetemotivuar - preferohet te kene patur eksperience te meparshme si rekrutues te jashtem ose terreni - te jene njohes te mire te te pakten njeres prej gjuheve italisht/anglisht - te jene njohes t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune freelance

Njoftime pune freelance dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane