Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Lloji:E përkohshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

E përkohshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar për zhvillim biznesi (podujevë) - e re

Finca Kosovo

-
Besianë, Kosovë
Finca është institucion financiar amerikan, që operon në euroazi, lindje të mesme, afrikë dhe amerikë latine, duke shërbyer mbi 2.7 milion klientë. me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, finca kosovë shpall konkurs per: zyrtar për zhvillim biznesi – dega podujevë ( për periudhë zëvendësimi) përgjegjësitë: të identifikojë klie...

Shitese dyqani

KLIMATEKNIKA TB2 SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shitese ne showroom detajet e pozicionit: shitese dyqani tipi punes : kohe e pjeseshme e marte – e shtune 16:00 – 20:00 ; e diel 09: 00 – 14:00 pershkrimi klimateknika shpk kompania lider ne shqiperi me fokus ne sistemet hvac, distributor per rajonin i markave gjigante boterore general fujitsu, midea , calpak, clivet, sisteven,...

Eurolab internacional grup kërkon të punesojë : ndihmës transportues

Tiranë, Shqipëri
Njoftim pune ndihmes transportues profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavar...

Agjent shitjesh ne terren

Tiranë, Shqipëri
Kompania "primoal92" shpk, lider në fushën e impianteve të freskimit dhe sistemve ngrohese për bare/restorante/veranda, kërkon për nevojat e saj agjent shitjesh në terren në qytetet tirane, durrës, elbasan, lezhe, fier, vlorë, sarandë, korcë, pogradec, shkodër dhe ne te gjitha qytetet e tjera te shqiperise. kualifikimet/kërkesat për agjen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune e perkohshme

Njoftime pune e perkohshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane