Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha

Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 310 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet motorrist me eksperiecne

Ad

Coco Crepes & Juice

-
Tiranë, Shqipëri
Motorrist me eksperience pune tunri 2 orari 4 me 12 e 30 pasdites me motorrin e tij paga sh e mire shperndarje krepash rruga durresit shkolla qemal stafa

Amo sushi, kerkon te punesoje staf restoranti.

Ad

AMO SUSHI

-
Tiranë, Shqipëri
Amo sushi, restorant i ri që inagurohet së shpejti me adresë në bulevardin "deshmorët e kombit", kullat binjake, kërkon të punesoje: kerkohen kamarier/e kërkesat për këtë pozicione janë: 1.të jetë mbi moshën 18 vjec. 2...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e - e re

Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Enëlarëse - e re

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Gjinia: femër mosha: 20 – 45 kualifikimi: të ketë të përfunduar shkollen e mesme të ketë përvoje pune në të njejten lami të jetë në gjendje për 8 orë pune të jetë energjikë dhe punetore të ketë aftësi për të punuar në grup e vëmendshme dhe energjike personat e interesuar duhet qe te dergojne cv me 1 fotografi , si dhe te gjitha rekomandim...

Sales consultant - e re

BlueMagic Group Clinic

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi bluemagic group is looking for international sales consultants to join our team based in tirana,albania.our head office is based in london,uk with our clinic located in lstanbul,turkey. the candidate would need to be highly active, energetic and funky kind of telesales consultants to join our amazing team. detyrat sell our busi...

Tirane, kerkohen konsulente financiare, italisht & spanjisht - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane dhe spanjolle kerkohen: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane ose spanjolle - disponibilitet i menjehershem - korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave - te kene patur eks...

Tirane, kerkohen agjente financiare, gjuha italiane, edhe pa eksperience - e re

Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane. kerkohen: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane - disponibilitet i menjehershem - korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave - te kene patur eksperience te meparshme ne fu...

Vende të lira të punës (6) - e re

Zhaki Advertising

-
Prishtinë, Kosovë
Tags zhaki advertising zhaki dizajner dizajnere operator shtypi aplikant foljesh saldues teknik ne maqina monter reklama

Monter, ndihmës monter - e re

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Paradiso shpall konkurs për këto pozita; lokacioni: lipjan (1) monter detyrat dhe përgjegjësitë: të bëjë matjen dhe montimive e tavolinave punuese të kuzhinave, balloreve, kaminave, shkallëve, dyshemeve dhe pozicione tjera sipas kërkesës. aftësi për të lexuar vizatime dhe skica në mënyrë që të kuptohen plotësisht kërkesat e klientit. të j...

Punëtore për pastrim (2) - e re

Standard Cleaning

-
Prishtinë, Kosovë
Standard cleaning është në kërkim të 2 pastrueseve të objekteve, të cilat do të punojnë me orar të plotë. përgjegjësi e punetoreve do të jetë pastrimi i objekteve në tërësi. adresa: rruga ''holger pedersen'', prishtinë për informata shtesë lajmërohuni në numrin: 049 311 496, apo përmes emailit: standard.cl11@gmail. com konkursi mbetet i h...

Koordinator/e magazine dhe logjistike filiali fier - e re

Eurolab Internacional Grup

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi eurolab internacional grup shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në shqipëri, për shkak të zgjerimit të aktivitetit shpall pozicionin vakant; koordinator/e filiali fier pozicioni vakant: koordinator/e filiali fier departamenti: logjistika vendodhja: fier përmbledhje e pozicionit : koordinatori i...

Specialist i marrëdhënieve me biznesin, dega tiranë - e re

Union Bank

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi union bank është një bankë private me kapital 100% shqiptar me aksioner kryesor uft. që prej fillimit të aktivitetit në 2006, union bank ka shënuar rritje domethënëse në tregun bankar duke arritur mbi 540 milion eur asete. nëpërmjet një rrjeti prej 33 degësh dhe 47 atm, banka u shërben me mijëra klientëve që i kanë besuar finan...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune te tjera

Njoftime pune te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane