Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 92 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj vend pune shitëse ,fier.

Ad

In Sport sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Dyqani sportiv sport vision albania kërkon të punësojë shitëse pa angazhime për dyqanin ne fier. të interesuarit te dërgojne cv në adresën e e-mail: info@sportvision.al nr.cel: +355675088242 të ketë aftësi shumë të mi...

Century 21 impact ju ofron mundesi te shkelqyer per nje karriere afatgjate si konsulent imobiliar

Ad

Century 21 Impact

-
Tiranë, Shqipëri
Century 21 impact kërkon të fuqizojë ekipin me kolegë të rinj dhe energjikë në pozicionin konsulent imobiliar. tek ne do të gjeni: • bashkëpunim me një staf mikpritës dhe dinamik • ambient pune komod dhe motivues disa ng...

Kerkojme punetore - e re

Kriteret : gjuha turke nivel te ulet ose te lartete te kete pervoj pune ne byzhyteri te jete komunikative te mos kete obligime tjera si fakulltet ose pune te dyte te jete bashkpunuese aplikimi per pune te behet ne faqen e instagramit permes dm ose te paraqiteni ne lokal @kuqpeliaccessories.ks

Neptun kasiere qtu - e re

Neptun shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi neptun shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. pozicioni: kasiere qtu vendodhja : tiranë përmbledhja e pozicionit : një kasiere është përgjegjës/e për menaxhimin e përditshëm të punës të tij/saj në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë. detyra dhe përgjegjësi : kry...

Shitëse - e re

Beig Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi buka ime, furrë buke dhe pastiçeri, kërkon të punësojë 5 shitëse për ambjentin në tirana east gate teg. detyrat shërbim korrekt ndaj klientit. prezantimi i produkteve tona tek klientët. mirëmbajte e banakut të ëmbëlsirave dhe bukës. shënime për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo cv-në tek kompania/organizata me email duke...

Agjent imobiliar - e re

Odin Real Estate

-
Durrës, Shqipëri
Odin real estate nje zyre imobiliare e ngritur nga agjente me eksperience ne fushe, kerkon te zgjeroje stafin me 2 agjente te tjere imobiliare. agjenti i vjen ne ndihme personave qe kerkojne nje prone per te shitur, blere, dhene apo marre me qera. ai vlereson pronen e marketon, ndermjeteson dhe thjeshteson procedurat per palen shitese apo...

2 shites/e dhe 2 dekorist/e - e re

Deko Dardi

-
Ferizaj, Kosovë
Kompania deko dardi do te hapet ne shkurt 2023! kerkojm 2 shites/i dhe 2 dekorist/e. 2 lokale do te hapen ne qender te ferizajit. ju ofrojm: - orar te plot 8 deri 20 (me 1 or pauz) - mundesi avancimi - ambient i kendshem i punes - sigurim mjeksi private - rroga me dat te caktuar - pije falas - free wifi (- studentat dhe nxenxat jan te mir...

Kerkoj agjente të shitjes - e re

-

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pozita: administartë kriteret e punes : - të jetë komunikative dhe ti perballoj punes me klient në procesin e aplikim per viza - shtypja e sigurimeve të shëndetit në udhëtim - të ketë njohuri në microsoft office (word, excel), - të njoh gjuhën angleze! të interesuarat të dërgojnë cv në [email protected] tel: 048 501 101 adresa: rr...

Kerkoj puntor per shitjen e derivateve - e re

Nasa

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj puntor per shitjen e derivateve te naftes benzines dhe gazit

Shitës/e në suharekë

Aztech

-
Therandë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në suharekë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkoll...

Shitës/e në gjakovë

Aztech

-
Gjakovë, Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në gjakovë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku shkolli...

Shitës/e në fushë kosovë

Aztech

-
Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë për lëminë e elektronikës në tregun kosovar. aktualisht kompania aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. kompania aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitat: shitës/e në fushë kosovë kualifikimet: · preferohet të ketë të përfunduar së paku sh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane