Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 102 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shites/e

Ad

Shumictreg

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet shites/e me dhe pa eksperience pune. paga ne varesi te eksperiences 40.000-60.000 per te aplikuar dergoni cv me foto ne email=shumicetreg@gmail.com ose ne watsup aplikantet duhet te kene min arsim te mesem. ek...

Kerkohet shitese ne dyqan mermeri. bathore kamez

Ad

Mermer Mikeli

-
Tiranë, Shqipëri
Mermer granit mikeli kerkohet shitese femer ne bathore,kamez puna 8 ore shitese ne nje dyqan mermeri ku do i prezantoj klientit produktet dhe do marr porosite dyqani ndodhet buze rruges dhe prane stacionit te urbanit pa...

Shitës derivatesh: raushiq, pejë, klinë & fushë kosovë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Mundësi punësimi në pejë, klinë & prishtinë-fushë kosovë!🤩 energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉 kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸 shujtë ditore nga kompania 🔸 5% bonus të pagës për vijueshmëri të r...

Arkëtare/sektoriste: pejë & prishtinë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸10% bonus të pagës për arritje të targetit mujor 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pu...

Shitës derivatesh - e re

KASTRATI Group

-
Klinë, Kosovë
Mundësi punësimi në pejë, klinë & prishtinë-fushë kosovë!🤩 energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rreg...

Arkëtare/sektoriste: pejë & prishtinë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸10% bonus të pagës për arritje të targetit mujor 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pu...

ofrohet vend pune shitese - e re

Luxus Home Decor

-
Tiranë, Shqipëri
Mundesi punesimi home by asa prej me shume se dy vitesh perfaqeson zyrtarisht brandet me emer ne sektorin e shitjeve te eneve te kuzhines, dekoreve per ambientet dhe aromatizuesve, asa selection, zalto, green pan, spiegelau dhe culti. pozicioni i punes: shitese detyra dhe kualifikimi -kujdesi ndaj klientëve dhe gjetja e zgjidhjes ndaj p...

Sales representative - e re

Join our master teams at master wizr, an american-norwegian company with a global reach. with +60 talented professionals across 4 continents. we are currently seeking highly skilled and experienced sales representative to join our sales team. as a sales representative, you will play a pivotal role in driving revenue growth and expanding o...

Shitese - e re

Special Gifts

-
Tiranë, Shqipëri
Special gifts kerkon: shitese full time orari:09-17:00 paga + siguracionet kontrate e rregullt pune arsimi: i mesem i larte me ose pa eksperience te jete e shkathet te jete bindese te jete e komunikueshme te jete bashkepunuese te doje te punoje

Konsulent imobiliar - e re

RE/MAX KONCEPT

-
Tiranë, Shqipëri
Re/max koncept është duke kërkuar për #konsulentimobiliar me eksperiencë, ambiciozë me objektivin për rritje të vazhdueshme profesionale e financiare që t’i bashkohen kompanisë nr.1 ne botë në real estate! nëse ke eksperiencë në sektorin e të paluajtshmes, në sektorin bankar, apo në shitje, është koha e duhur t’i bashkohesh profesionis...

Asistent/e i/e shitjes (4) - e re

Chaussea

-
Prishtinë, Kosovë

Shites ambulantiv (5) - e re

Asd kosova sh.p.k shpall konkurs pozita: shites ambulantive (5) për tërë territorin e kosovës asd kosova sh.p.k është kompani e cila merret me shitjen e lëndës së parë për ëmbëlsira. asd kosova tani është duke i zgjeruar kapacitetet e saja shitëse dhe logjistike dhe për këtë arsye kërkojmë punëtorë të cilet kanë vullnet dhe ambicje per të...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shitje

Njoftime pune shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane