Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha

Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 56 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kamarier -e , shankist-e - e re

V.l

-
Kosovë
Kerkoj kamarier ose kamariere dhe shankist-e , me pervoje pune , gjindemi ne fush kosove kontakt +38345632444

Infinitioffice ofrojme mundesi punesimi shites/e full time dhe part time - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë kerkon te punesoje : shitës/e në dyqan të interesuarit të dërgojnë cv në adresën e-mail: hr@infinitioffice.al ose të kontaktojnë në nr. e kontaktit: 0693680136 ju mirepresim !

Infinitioffice ofrohet vend pune operator/e ne showroom - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Infinitioffice kerkojme te punesojme shitës/e ne showroom - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Specialist i shërbimit të klientit, dega durrës - e re

Kredo Finance Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Hapur me: e vlefshme deri më: emri kompanise: 23 shtator 2022 08 tetor 2022 kredo finance shpk rreth nesh kredo finance sh.p.k, një institucion financiar mikrokredie, i cili ka filluar operimin në treg, për të ofruar tek individët, kredi konsumatore pa kolateral me shërbim të shpejtë dhe proces të përshtatshëm të huamarrjes, pa anashkalua...

French speakers csr for inbound project in the airline industry - e re

If you are tired of the usual casual jobs come and see us to learn about the world of contact center: we are looking for customer experience specialists in french language to manage the customer service (customer care) of a major international client in the air transportation industry. doing this role you will be the voice of our air tran...

German speaking customer service representative smartworking!

Wenn sie die üblichen gelegenheitsjobs satt haben, kommen sie zu uns und erleben sie die welt des contact centers: wir suchen für unser neues büro in shkodra eine/n deutschsprachige/n kundendienstmitarbeiter/in für die kundenbetreuung eines großkunden aus der haushaltsgerätebranche. wenn sie auf der suche nach einem gut bezahlten vollzeit...

Sherbim klienti italisht

Poliklinika Dermolife

-
Tiranë, Shqipëri
Dermolife në kuadër tē zgjerimit të aktivitetit të saj, kërkon të punësojë një agjent të kirurgjisë estetike . në këtë pozicion, ju do të jeni përgjegjës për sjelljen dhe menaxhimin e klientëve të rinj, menaxhimin e rezervimeve dhe anullimeve në mënyrën më efektive dhe detyra të tjera të cilat do të trajtohen si më poshtë. detyrat * reali...

Operator i qendrës së thirrjeve (1 pozitë)

Aztech

-
Kosovë
Kompania aztech është lider në fushën e shitjes me pakicë dhe shumicë në lëminë e artikujve të elektronikës në tregun kosovar. aztech zhvillon aktivitetin e saj në qytete të ndryshme të kosovës. aztech shpall konkurs - vende të lira pune për pozitën: operator i qendrës së thirrjeve (1 pozitë) përgjegjësia: · operimi dhe koordinimi i punëv...

Studio venera kerkon punetore

Studio Venera

-
Prishtinë, Kosovë
Studio venera kerkon puntore per pedikyr (thonje) dhe per floke , me peovoje pune . te interesuarat te na kontaktojne ne numrin e telefonit 044346016 ose ne instagram studiovenera_ . gjendemi ne prishtine tek parkingu i santes . rroga eshte fikse

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sherbim klienti

Njoftime pune sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane