Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha

Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 47 rezultate (Këshilla për kërkim)

Edukatore - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group .🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸10% bonus të pagës në arritje të targetit mujor 🔸20...

Mirëmbajtës i makinerive - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë 🔸push...

Punëtor parkingu - e re

KASTRATI Group

-
Prishtinë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group. kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. shujtë ditore nga kompania 5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt pushim javor & 20 ditë pushim vjetor me pagesë pushim mjekësor ...

Kamarier: pejë & prishtinë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸10% bonus të pagës për arritje të targetit mujor 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pu...

Kerkoj punetor per autolarje - e re

CarWash

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj punetor per autolarje. te jete marakli, i kendshem dhe sjellje adekuate ndaj klienteve. pagesa me marrveshje

Serviser - e re

Frigo Deluxe

-
Prishtinë, Kosovë
Frigo deluxe shpall konkurs për 1x serviser kërkesat dhe aftësitë: të ketë aftësi në zgjidhjen e problemeve të ketë patentë shofer, kategoria b. miresjella me klientë dhe të kuptuarit e nevojave të tyre. dhënia e përgjigjeve profesionale në bazë të kerkesave. të ketë njohuri të gjuhës angleze e deshirueshme. të jetë i gatshëm për trajnime...

Kamarier/e - e re

Dream Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkoj kamarier orari i punes 8 ore vendi prishtine paga sipas sipas marreveshjes kontakt ne viber +383 45 306 511

Kamarier: pejë & prishtinë - e re

KASTRATI Group

-
Pejë, Kosovë
Energji pozitive, ambient miqësor e mbi të gjitha kushte të mira pune janë veti që e karakterizojnë kastrati group.🤩 👉kastrati group ofron kushte të rregulluara nga ligji i punës, bonuse & përfitime tjera. 🔸shujtë ditore nga kompania 🔸10% bonus të pagës për arritje të targetit mujor 🔸5% bonus të pagës për vijueshmëri të rregullt 🔸pu...

Digital marketing innovation – sherbim klienti anglisht part time - e re

DIGITAL MARKETING INNOVATION

-
Tiranë, Shqipëri
Jeni nj ë njoh ës i mir ë i gjuhës angleze dhe doni një punë me telefonata inbound për vetëm 6 orë në ditë? digital marketing innovation e ofron këtë super mundësi për ju… -pagesa deri në 400 leke/or ë neto. -staf profesional dhe inovativ. -eksperienca nuk është kusht. -punë në zyrë. -turnet: 09:00-15:30 ose 15:30-22:00 bëhuni pjesë e një...

Kerkohet punetore per ne gjermani - e re

Restaurant me guzhine Greke

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme nje ndihmese kamajere per ne restaurant grek ne gjermani rroga 1200 euro te perfshire fjetje dhe ushqimin, zona 200 km nga berlini puna eshte sezonale. ju lutem vetem nga shqiperia. kontakto ne numerin e whatssap +491742601349
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune sherbim klienti

Njoftime pune sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane