Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Menaxhim (Fshij) Fshijini të gjitha

Menaxhim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres kerkohet menaxhere supermarketi - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje menaxhere supermarketi ne durres te kete mbaruar arsimin e larte te kete minimumi 1 vit eksperienca te ngjashme mosha e preferuar 28-40 vjece e hene – e shtune 08:00-16:30 paga: 55.000l neto dergo cv ne rekrutim@progress.al ose telefono ne 0676317943 per te lene nj...

Infinitioffice shpallet vakant pozicioni punes menaxher per produktet online - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. pozicioni vakant: menaxher per produktet online të interesuarit të dërgojnë cv në adresën e-mail: hr@infinitioffice.al ose të kontaktojnë ...

Junior manager (m/f) - e re

New Yorker Kosovo

-
Prishtinë, Kosovë
New yorker is one of the leading german fashion retailers with over 1150 stores in 47 countries and and over 19000 employees. a flat organization and agility in a fast moving market have helped to make new yorker a thriving business within 50 years. at new yorker, the career opportunities are endless. we‘re always looking for authentic ch...

Infinitioffice shpallet vakant pozicioni i punes: menaxher blerjesh / franchiase - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Events delegate project manager - e re

Lyonsdown LTD

-
Prishtinë, Kosovë
Lyonsdown/business reporter events delegate project manager teiss is an online and live event community of c-suite decision makers who are responsible for setting and achieving organisational goals, and senior it and security professionals who are tasked with protecting their organisations from digital risks. teiss brings this community t...

Kryeshef ekzekutiv - e re

Mbështetur në ligjin për ndërmarrjet pubilke nr. nr. 03/1-087 i plotësuar dhe ndryshuar me ligjin nr. 04/l-111 dhe ligjin 05/l-009 neni 21 prg 4, ligjit për shoqërit tregtare neni 162 prg 1.7 dhe neni 177 prg.1, statutit të ndërmarrjes nenit 14.3.6., bordi i drejtorëve në mbledhjen e dt. 20.09.2022 mori vendim të rishpall : konkurs pozita...

Gender and inclusion coordinator - e re

Caritas

-
Prishtinë, Kosovë
Vacancy notice gender and inclusion coordinator caritas switzerland (cach) in kosovo is seeking an enthusiastic and qualified candidate for the position of a gender & inclusion coordinator (starting date 1st november 2022 ). the project “sustainable and inclusive rural economic development (sired)” aims to reduce poverty and exclusion in ...

Reputation manager - e re

Royal York Property Management

-
Prishtinë, Kosovë
Reputation manager royal york property management is a property rental and leasing firm with a portfolio of over 13,000 properties, that offers guaranteed rental income. valued at $7.8b+ in real estate assets under management, the company is advancing technology in their processes, systems, and expanding globally. with 15 office locations...

Profesionisti head of product elearning (uk company) - e re

Profesionisti

-
Tiranë, Shqipëri
Profesionisti recruitment agency is a recruitment and consulting agency focused on evaluating human resources and facilitating businesses to select the right staff. our purpose is to build trusted, long-term relationships with candidates and businesses. our vision is to ensure that people in our market are inspired, motivated, trained and...

Center_shqiptare agjent marketingu (mashkull) - e re

Center_Shqiptare

-
Prishtinë, Kosovë
Center shqiptare (kosove) kerkon te punesoje agjent marketingu per tregun e kosoves. pergjegjesite kryesore: - prezanton ne menyre profesionale produktet tek klientet. - mban korrespondencen me klientet per cdo kerkese te tyre. - ndjek procedurat per realizimin e porosise deri ne dorezimin e produktit tek klienti. - ndjek dhe zbaton me pe...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune menaxhim

Njoftime pune menaxhim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane