Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha

Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 79 rezultate (Këshilla për kërkim)

2.montazhier ne foli 1.per shtyp textil - e re

C-pictures

-
Kosovë
Kandidatet te ken njohuri ne lemit e cekura

Auto1 albania shpk operations manager - remarketing | english - e re

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe's leading digital automotive platform. as a dynamic tech company, we are revolutionizing the automotive industry with our brands wirkaufendeinauto.de, auto1.com and autohero. our strong team of 4.200 people is dedicated to making europe-wide car trading and transport as fast and stress-free as possible for our custom...

Marketing manager/e, dizajner/e grafik, social media manager - e re

LESNA SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs kompania lesna shpk shpallkonkurs për vende të lira të punës. pozitat e hapura: 1.menaxher/e marketingu (1 pozitë) 2.dizjner/e grafik (1 pozitë) 3.social media manager (1 pozitë) kualifikimet minimale të nevojshme për pozitën: 1.menaxher/emarketingu diplome universitare (ba osema) në marketing ose të ngjajshme, njohuri të shkëlqye...

Dizajner - e re

SMARDONLINE

-
Prizren, Kosovë
Kompania “smard online” e cila është lidere dhe distributore për material për zyre dhe produkte tjera në shitje online shpall konkurs për: dizajner/e 1 pozitë lokacioni: prizren përgjegjësite dhe detyrat : • dizajnimi i katalogëve, broshurave, fllajerave, posterave, sipas kërkesave të kompanisë; • paraqet në mënyrë ilustrative konceptet d...

Marketing manager/e, dizajner/e grafik, social media manager - e re

LESNA SHPK

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs kompania lesna shpk shpall konkurs për vende të lira të punës. pozitat e hapura: 1.menaxher/e marketingu (1 pozitë) 2. dizjner/e grafik (1 pozitë) 3. social media manager (1 pozitë) kualifikimet minimale të nevojshme për pozitën: 1.menaxher/e marketingu diplome universitare (ba ose ma) në marketing ose të ngjajshme, njohuri të shk...

1x seo account manager - e re

Manaferra LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Job description the account manager is responsible for the performance, strategy, growth, and alignment of the account team on each individual account he/she manages. your role is to build and maintain a strong client relationship, meet the goals and timelines of the original strategy, as well as identify new strategic opportunities. an a...

1x outreach manager - e re

Manaferra LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Job description the outreach manager is responsible for the performance, strategy, growth, and alignment of the outreach team he/she manages. your role is to build and maintain a strong relationship with your team members, meet the goals and timelines of the link-building strategy, as well as identify new link-building tactics. a successf...

2x sr. outreach specialist - e re

Manaferra LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Job description the sr. outreach specialist is responsible to create & execute link-building strategies that deliver relevant & qualitative backlinks for clients and the agency’s internal projects. your role is to meet the goals and timelines of the link-building strategy, as well as identify new link-building tactics. a successful candid...

1x ppc specialist - e re

Manaferra LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Job description the ppc specialist is responsible to create & execute pay-per-click campaigns (mainly in google ads) for clients and help them get more sales qualified leads & sales. a successful candidate will have an in-depth understanding of google ads’ system of tools and is a team player but able to work independently. the ppc specia...

Icon albania cerchiamo operatori telefonici! icon albania. - e re

Icon Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Icon albania ,cerca operatori per la campagna telecom italia offre: - fisso mensile ; - bonus e premi di produzione ai massimi livelli di mercato; - pagamenti sicuri e precisi ogni mese; - periodo di formazione e affiancamento gratuiti; - turni flessibili; - lavoro in un ambiente giovanile, dinamico e con possibilità di crescita professio...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune marketing

Njoftime pune marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane