Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Hoteleri Dhe Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Hoteleri Dhe Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 92 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar/e për promovimin e turizmit - e re

Komuna e Pejës

-
Pejë, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 38 (1,2,3 dhe 4) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovë, neni 40 komuna pejë shpall: konkurs lëvizje brenda kategorisë të drejtë për aplikim në këtë procedure kanë vetëm nëpunësit civil ekzistues të së njëjtës kateg...

Zyrtar/e për promovimin e turizmit - e re

Komuna e Pejës

-
Pejë, Kosovë
Në bazë të ligjit nr. 06/l – 114 për zyrtarët publikë, neni 38 (1,2,3 dhe 4) dhe rregullores (qrk) nr. 16/2020 për pranimin dhe karrierën në shërbimin civil të republikës së kosovë, neni 40 komuna pejë shpall: konkurs lëvizje brenda kategorisë të drejtë për aplikim në këtë procedure kanë vetëm nëpunësit civil ekzistues të së njëjtës kateg...

2 kamariere / 2 shankiste - e re

No Limit bar

-
Prishtinë, Kosovë
Shpall konkurs pune pozia : 2 kamariere 2 shankiste info 045 646 323 viber +38345646323

Shankist - e re

MONDO

-
Prishtinë, Kosovë
Mondo caffe për plotësimin e nevojave me staf, shpall: konkurs pune pozita: shankist/e (2 vende) lokacioni: prishtinë benefitet: -pagë konkurruese -ambient të mirë pune të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar cv-në përmes e-mailit: hr@mondo-ks.com ; tel: +383 43 578 005

Shankist/e (2) - e re

Mondo Caffe

-
Prishtinë, Kosovë
Mondo caffe për plotësimin e nevojave me staf, shpall: konkurs pune pozita: shankist/e (2 vende) lokacioni: prishtinë benefitet: -pagë konkurruese -ambient të mirë pune të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar cv-në përmes e-mailit: [email protected] ; tel: +383 43 578 005

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Banakier dhe ndimes kuzhinjere - e re

GAGI RESTAURANT

-
Prishtinë, Kosovë
Gagi restaurant shpall konkurs për 1 (një) banakier, 1 (nje) ndimes kuzhinjere gagi restaurant kërkon persona të cilët janë shumë bashkëpunues dhe punojnë konfor interesit të përbashkët dhe në dobi të klientit për shërbime cilësore... të interesuarit mund të na kontaktojnë në: 044 160 665 dhe 049 522 511

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Pozita te hapura - e re

Bonnard L.L.C

-
Prishtinë, Kosovë
A jeni duke kërkuar nje vend pune ku aftësitë dhe shkathtësit tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj gusto cafe, sheshi z.pajaziti shpall konkurs për këto vende të lira pune -arkatar/e (2 vende pune) -host/hstess dërgoni cv-n tuaj duke cekur poziten për të cilen aplikoni, në e-mail adrese: [email protec...

Menaxher/e recepsioni - e re

Seraphine Plaza

-
Pejë, Kosovë
Hotel seraphine plaza është në kërkim të një pozite: menaxher/e recepsioni detyrat dhe përgjegjësitë: menaxhon recepsionistët, rezervimet dhe zbaton procedurat ditore, krijon zgjidhje për kërkesat e pa parashikuara dhe ankesat e klientëve, mbikqyr dhomat dhe është në komunikim me mirëmbajtëset, mbikqyr dhe siguron saktë hyrjen e informaci...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune hoteleri dhe turizem

Njoftime pune hoteleri dhe turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane