Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Gastronomi, Hoteleri, Turizëm (Fshij) Fshijini të gjitha

Gastronomi, Hoteleri, Turizëm

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 100 rezultate (Këshilla për kërkim)

Banakiere, brumer/e, furrtar/e, kamariere, mirëmbajtëse/ndihmëse - e re

Ivy Cafe & Pastery

-
Prishtinë, Kosovë
Ivy cafe and pastry me lokacionin ne prishtinë hap konkurs pune për: banakiere brumer/e furrtar/e kamariere detyrat dhe përgjegjësite: aftesi te mira komunikimi, aftesi te mira ne prezentim të shërbimit dhe produkteve, të njihni kerkesat e ketij sektori, te jete bashkëpunues, detyra te tjera ditore qe i kerkohen nga menaxheri, ne ofrojme ...

Restaurant manager, waiter (2) - e re

Manpower Group

-
Prishtinë, Kosovë
Manpower see on behalf of our esteemed client presents: position: restaurant manager your role: steer the ship of our food & beverage department across diverse outlets ensuring an operation of grandeur, a guest experience of luxury, and fiscal success. key responsibilities: anchor brand prestige in every product and service. helm health &...

Kamarier, delivery (2) - e re

Home Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Home pizza hap konkurs për keto pozita: kamarier delivery lokacioni: prishtina mënyra e aplikimit: të interesuarit të lajmerohën në numrin e telefonit: 045 986 094 tags home pizza kamarier delivery gastronomi sherbim prishtine

Mirëmbajtës/e - e re

Soma Slow Food

-
Prishtinë, Kosovë
Soma slow food ka hapur pozitat e reja për: mirëmbajtës/e orari paradite dhe pasdite paradite 8:00- 16:00 pasdite 16:00-23:00 transporti deri në gërmi tek soma slow food dhe anasjelltas është i rregulluar nga soma. të gjithë të interesuarit/at të lajmërohen në numrin: 044 971 714 tagged as: gastronomi, mirembajtes, mirembajtese, mirembajt...

Ndihmës/e kuzhinier/e, operatore telefonike - e re

SushiCO

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune kompania: sushico kosova sh.p.k afati për aplikim: deri më: 28/10/2023 për kompaninë sushico kosova sh.p.k është kompani e themeluar në vitin 2018 dhe është partner i franshizës sushico. pozita: ndihmës kuzhinier/e detyrat dhe përgjegjësitë për ndihmës kuzhinier/e pergatitja e ushqimeve; pergatitja e lëndes së parë për produk...

Restaurant manager, waiter (2) - e re

Manpower Group

-
Prishtinë, Kosovë
Manpower see on behalf of our esteemed client presents: position: restaurant manager your role: steer the ship of our food & beverage department across diverse outlets ensuring an operation of grandeur, a guest experience of luxury, and fiscal success. key responsibilities: anchor brand prestige in every product and service. helm health &...

Kamarier, banakier - e re

Shell Kosova

-
Prishtinë, Kosovë
Pozitat: kamarier, banakier lokacioni: prishtine – veternik orari: 8 orë në ditë, me ndërrime detyrat dhe përgjegjësitë: aftësi të mira komunikimi; aftësi të mira prezantuese të shërbimeve dhe produkteve; respektimi i rregullave në punë; përvoja e domosdoshme, sipas vendit të punës. kualifikimet dhe kriteret e nevojshme: përgaditja shkoll...

Kamarier, delivery (2) - e re

Home Pizza

-
Prishtinë, Kosovë
Home pizza hap konkurs për keto pozita: kamarier delivery lokacioni: prishtina mënyra e aplikimit: të interesuarit të lajmerohën në numrin e telefonit: 045 986 094 tagged as: delivery, gastronomi, home pizza, kamarier, prishtine, sherbim ⚠️ shiko 33 shpallje që skadojne sot

Pastiçier/e (albi mall) - e re

Kraš Choco & Café

-
Prishtinë, Kosovë
+383 49 847 300 [email protected] tagged as: albi mall, gastronomi, kras choco cafe, pasticer, pasticere ⚠️ shiko 33 shpallje që skadojne sot

Punëtor/e për pastrimin e peshkut, enëlarëse/sallatiere, - e re

Taunita Fish

-
Prishtinë, Kosovë
Taunita fish, restaurant peshku ne dragodan hapë konkurs per: punëtor/punëtore për pastrimin e peshkut enëlarëse/sallatiere lokacioni: dragodan, prishtinë mënyra e aplikimit: kandidatët e interesuar mund të dërgojnë cv-në në viber në numrin +383 49 198 962 tags tanunita fish enelarese sallatiere punetor punetore prishtine dragodan gastron...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gastronomi hoteleri turizem

Njoftime pune gastronomi hoteleri turizem dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane