Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Ekonomi dhe Financa (Fshij) Fshijini të gjitha

Ekonomi dhe Financa

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 86 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune financier/e-ekonomist/e - e re

MR Courier

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania mr.courier , kompani qe operon ne fushen e transportit sherbimeve postare dhe logjistike kerkon te punesoje : 1. ndihmes financier/e me kohe te plote – te kete njohuri ne fushen e finances dhe kontabilitetit – te kete njohuri te programit financa 5 – te dije te perdore paketen baze te ms office (word , excel..) – te kete eksperie...

Operatore finance - e re

Autopasion sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania autopasion kerkon te punesoje operatore finance per filialin e saj ne zyrat qendrore ne tirane . aplikantet mund te jene me eksperience ose pa eksperience. paga dhe kushtet e punes jane te kenaqshme. per me shume informacion ju lutem dergoni cv tuaj ne emailin [email protected] shënime për të aplikuar në këtë pozicion ...

Asistent/e finance - e re

Albdesign

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi shtypshkronja albdesign shpk kërkon te punesoje asistent/e finance . detyrat • kujdeset për ҫështjet administrative të zyrës; • asiston në përgatitjen e dokumentacionit dhe materialeve të nevojshme; • ben kontroll të përditshem të gjëndjes fizike të arkës dhe rakordon me gjëndjen sipas librit të arkës. • raporton tek shefi i fi...

Ekonomist magazine - e re

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ekonomist magazine ne objekt ndertimor detyrat proceson te gjitha hyrjet dhe daljet e artikujve ne magazine ne perputhje me rregullat dhe procedurat e kompanise dhe konform dokumentacionit perkates; siguron qe magazina te perdoret ekskluzivisht per ruajtjen e inventarit, me akses te kufizuar; ben verifikimet perkatese te mallra...

Financier - e re

Micro Credit Risk Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi expert/e finance ne sektorin bankar detyrat përgjegjëse per statusin financiar, analizim, verifikim, raportim te informacionit financiar ne sektorin bankar; të mbikqyrë funksionet e departamentit të finances, shpërndarje ne kohë dhe saktësi të pasqyrave financiare dhe raportime; të sigurojë mbyllje në kohë të bilanceve dhe pasq...

Asistente ekonomiste - e re

Luxury Bedding Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania lider ne fushen e beddingut ,luxury,kerkon punonjese te cilat te kene mbaruar shkollen e larte per ekonomik dhe kane ambicie per pune me profilin si me poshte: asistente (ekonomiste) kualifikimet: te kete mbaruar arsimin e larte. te kete aftesi te mira menaxhuese . te jete e profilizuar ne marketing. te jete e afte per...

R.h.g sh.p.k specialist/e i/e finances - e re

R.H.G Sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Revo hospitality group është themeluar në vitin 2018 dhe është një nga kompanitë lider që operon në biznesin e hotelerisë në tiranë. revo hospitality group menaxhon markat më të dalluara në industri si salt restaurant, lift steak & rooftop bar dhe zinxhirin opa greek street. revo hospitality group po kerkon profesionistë me pervojë dhe të...

Head of internal audit - e re

KosInvest

-
Prishtinë, Kosovë
Kosinvest is requiring: head of internal audit kosinvest microfinance institution licensed by the central bank of kosovo, as part of the vision fund international group, which operates in 28 countries of the world, through loans, is committed to “improving the lives of low-income families and supporting development projects of communities...

Ekonomist/e - e re

AED COLOR SHPK

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania aed color shpk me experience me shume se 25 vjet ne tregtimin e materialeve te ndertimit shpall vend vakant per poziconin: ekonomist/e filiali tirane . detyrat detyrat dhe pergjegjesite kontabilizim fatura shitje – blerje perditesim i gjendjes financiare , transaksionet ditore (arka/banka), te kete njohuri mbi procesin...

Ekonomiste - e re

LIFE

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi life sh.p.k, libri informazione formazione educazione, società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di prodotti in abbonamento come libri, riviste e corsi di formazione in ambito medico-scientific...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ekonomi dhe financa

Njoftime pune ekonomi dhe financa dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane