Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 155 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen operatore call center

Ad

OMNI GROUP ALBANIA

-
Durrës, Shqipëri
Omni group albania, con sede a durazzo, cerca operatori telefonici in lingua italiana, per una campagna di prodotti naturali certificati dal ministero della salute. offriamo stipendio e bonus soddisfacenti e possibilità...

Operator marketingu

Ad

Abi investment

-
Tiranë, Shqipëri
Bëhu pjesë e skuadrës sonë agjentë greqisht -eksperiencë ne call center -gjuha në nivel te mirë -ambjente pozitive dhe motivuese -mundësi rritje profesionale brenda kompanisë ------->bonuse me te larta ne treg page...

Durres kerkohen operator/e te gjuhes italiane - e re

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te operator/e te gjuhes italiane fushate e thjeshte, motivuese, produktive dhe me bonuse shume te kenaqshme. part time & full time (e zgjidhni ju) 4,6,8 ore ne dite turni i paradites 09:00-13:00 turni pasdites 14:00-18:00 e hene – e premte te shtunen vetem orari 09:00-13:...

Telemarketing operator - e re

SILVERSTONE SOLUTIONS

-
Prishtinë, Kosovë
Silverstone solutions has 10 job openings for call agents/telemarketing operators. we are looking for hardworking, reliable and energetic individuals to employ in our company. since 2017, we are specialized for lead generation and closing phone sales for our campaign products that we work with. as we are expanding, we will give opportunit...

Consulente telefonico - e re

Consulcesi Service sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi consulcesi è il più grande network in europa nell'erogazione di servizi ai propri clienti che operano nel mondo medico-sanitario. azienda leader in italia con un'esperienza di oltre 20 anni, e con oltre 600 collaboratori, ricerca per la sede di tirana: consulente telefonico - servizio clienti. offriamo inserimento in azienda co...

Operator salle trafiku / monitorues - e re

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi operator i salles se monitorimit te trafikut per mjetet e renda dhe automjetet e kompanise do te kryeje proceset e vezhgimit te parametrave te percaktuar sipas rregullores, nxierrjen e te dhenave te sistemit dhe perpunimit te raporteve teknike. detyrat monitoron te gjitha mjetet e kompanise nga fillimi deri ne perfundim te udhe...

Callcenter kerkojme operatore part time ne gjuhen italiane - e re

callcenter

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkojme operator per fushaten luce-gas. turne fleksibel kjo eshte mundesia juaj me e mire puna juaj e endrrave ndodhet tek ne. oas call shpall vende vakante si operator, per fushaten luce-gas ofrohet: • trajnim u vazhdueshëm • pagesë deri në 400l/ora • mjedis i sigurt pune me mundësi për rritje profesionale.

Infinitioffice infiniti office kerkon operator pakice ne showroom . - e re

InfinitiOffice

-
Tiranë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri duke operuar me një numër të madh dyqanesh në tiranë. "infiniti office" , nje kompani e suksesshme ne tregun e punës është gjithmonë në kërkim të një stafi kreativ, energjik dhe optimist në punë, pa patur paragjykime apo diferencime. në kuadër të zgjerimit të kom...

Kerkohet operator italisht,spanjisht - e re

Ela Eri

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen operatore ne gjuhet italisht dhe spanjisht me eksperience. kerkohet: nivel i mire i gjuhes ofrohet: pagesa me te larta ne treg ambjent komod dhe motivues orari i punes: e hene e premte 12:00- 20:00 personat e interesuar te kontaktojne per te caktuar nje interviste prane zyrave tona. ju mirepresim!

Nga shtepia: ne jemi ne kerkim te stafit per te rekrutuar kliente te rinj! paga shume e mire! - e re

EiFeZa IT

-
Prishtinë, Kosovë
Fitoni shumë para me pak përpjekje? tani po kërkojmë “ikm-werber” punëtorë. ju rekrutoni klientë të rinj për portalet tona të takimeve dhe ne ju paguajmë 4 euro për klient. mjafton një celular ose kompjuter dhe njohuri bazë të gjermanishtes. aplikoni tani me email ose skype (reus1406). ne jemi të kënaqur që ju njohëm!

Kerkojmë call agent në gjuhen gjermane - e re

GOR

-
Prishtinë, Kosovë
Kërkojmë call agent në gjuhen gjermane nr: 049638536

Kerkojmë puntorë - e re

GOR

-
Prishtinë, Kosovë
Kerkojme puntorë si call agent ne gjuhen gjermane.nese flisni ose njihni dike ju lutem na kontaktoni 049638536

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane