Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha

Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 212 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator telefonike

Ad

Call Center

-
Tiranë, Shqipëri
Nese jeni ne kerkim te nje pune motivuese ne nje ambjent pozitiv qe te ofron mundesine e rritjes profesionale, jeni pikerisht ne vendin e duhur. vende vakante si operatore forex te gjuhes italiane, angleze dhe gjermane....

Kerkohen agjente per forex - e re

Ad

BestJob Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen agjente per burse full-time vetem me eksperience italisht-anglisht baza 500 mije leke bonuset me te medha ne treg part time pasdite 4 ore vetem me eksperience anglisht baza 250 mije leke

Asistent/e ekzekutiv/e - e re

IPKO Telecommunications

-
Prishtinë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhegjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit,kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave tëtalentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për : asistent/eekzekutiv/e asistenti/jaekzekutiv/e - do...

Agents/advisor inbound for german language – starting from 450 all/h - e re

Webhelp Albania Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
About webhelp through evolution and acquisition, today webhelp is a 60,000 people-strong global leader in business process outsourcing (bpo). we are specialized in customer experience outsourcing but our capabilities extend across voice, social and digital channels. our outsourced services have also expanded to include payment management,...

Tirane, kerkohen agjente financiare, gjuha italiane - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje agjent financiar ne gjuhen italiane. kerkohen: – njohuri shume te mira te gjuhes italiane – disponibilitet i menjehershem – korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave – te kene patur eksperience te meparshme ne fu...

Tirane, kerkohen konsulente financiare, italisht&spanjisht - e re

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e call center ne qytetin e tiranes, kerkon te punesoje konsulente financiar me eksperience, ne gjuhen italiane dhe spanjolle. kerkohen: – njohuri shume te mira te gjuhes italiane – disponibilitet i menjehershem – korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave – te kene pa...

Operations manager – remarketing | english - e re

AUTO1.com

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe’s leading digital automotive platform. as a dynamic tech company, we are revolutionizing the automotive industry with our brands wirkaufendeinauto.de , auto1.com and autohero . our strong team of 4.200 people is dedicated to making europe-wide car trading and transport as fast and stress-free as possible for our cust...

It specialist - e re

Star Telecom

-
Prishtinë, Kosovë
Star telecom is an internationalrecruitment agency, which has branches in different countries of the world. weare providing recruitment, executive search and human resources advisoryservices to hundreds of clients. ourbranch that is located in pristina , kosovo is looking for it specialist to enrich dynamicsales team and to build a succes...

Inbound agent with german - e re

Webhelp Albania Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi through evolution and acquisition, today webhelp is a 60,000+ people-strong global leader in business process outsourcing (bpo). we are specialized in customer experience outsourcing but our capabilities extend across voice, social and digital channels. our outsourced services have also expanded to include payment management, s...

Albania recruiting & resarch agency kerkohen operator ne gjuhen italiane - e re

Bashkohu skuadres tone ! kërkohet operator call center në gjuhën italiane . paga më se e kënaqshme ! ofrojmë mundësi punësimi në call center punësimin e ofrojmë pranë zyrave tona në tiranë. aplikoni dhe specifikoni gjuhën per te cilen po aplikoni. --- kujdes: eksperiencat e punës të cilat lidhen më pozicionin e aplikuar janë shumë të rënd...

Marketing grup marketing group ofron vend pune retention - e re

Marketing Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Zoteroni mire gjuhen italiane? jeni aktualisht ne kerkim te nje pune stabel ne nje ambient profesional e korrekt? keni ambicje per rritje profesionale dhe pozicione pune me paga konkurrente ne treg? jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju! kompania marketing group nje kompani stabel ne tregun e punes, e suk...

Marketing grup marketing group ofron vend pune operatore apertura dhe retention - e re

Marketing Grup

-
Tiranë, Shqipëri
Zoteroni mire gjuhen italiane? jeni aktualisht ne kerkim te nje pune stabel ne nje ambient profesional e korrekt? keni ambicje per rritje profesionale dhe pozicione pune me paga konkurrente ne treg? jeni ne vendin e duhur, ne kompanine qe ofron mundesite e duhura per ju! kompania marketing group nje kompani stabel ne tregun e punes, e suk...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune call center

Njoftime pune call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane