Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Arkitekturë (Fshij) Fshijini të gjitha

Arkitekturë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 34 rezultate (Këshilla për kërkim)

Designer - e re

GSI Associates

-
Prishtinë, Kosovë
Gsiis currently seeking to employ a designer for a major british company. theposition will be based in our prishtina office. we are an international based company with headquarters in londonand offices in kosovo, north macedonia, malta, and romania. gsi associatesworks with businesses and individuals worldwide in offering financial andcon...

The headhunter group arkitekt/e - e re

The HeadHunter Group

-
Tiranë, Shqipëri
Në emër të një nga klientet tanë prestigjioz në fushën e ndërtimit jemi duke kërkuar në tiranë / shqipëri: arkitekt/e pershkrimi i pergjithshem arkitekti/ja ka per detyrë të njoh shumë mirë projektin e zhvilluar deri në detajet më specifike. monitoron punimet në objekt dhe bashkëpunon me inxhinierët e objektit për realizimin e punimeve në...

Designer - e re

GSI Associates

-
Prishtinë, Kosovë
Role: designer gsi is currently seeking to employ a designer for a major british company. the position will be based in our prishtina office. we are an international based company with headquarters in london and offices in kosovo, north macedonia, malta, and romania. gsi associates works with businesses and individuals worldwide in offeri...

Estimator - e re

GSI Associates

-
Prishtinë, Kosovë
Gsi is currently seeking to employ an estimator for a major british company. the position will be based in our prishtina office. we are an international based company with headquarters in london and offices in kosovo, north macedonia, malta, and romania. gsi associates works with businesses and individuals worldwide in offering financial ...

Estimator - e re

GSI Associates

-
Prishtinë, Kosovë
Gsi is currently seeking to employ an estimator for a major british company. the position will be based in our prishtina office. we are an international based company with headquarters in london and offices in kosovo, north macedonia, malta, and romania. gsi associates works with businesses and individuals worldwide in offering financial ...

Designer - e re

GSI Associates

-
Prishtinë, Kosovë
Gsi is currently seeking to employ a designer for a major british company. the position will be based in our prishtina office. we are an international based company with headquarters in london and offices in kosovo, north macedonia, malta, and romania. gsi associates works with businesses and individuals worldwide in offering financial an...

Arkitekt/e - e re

Center Mall Sh.P.K.

-
Gjakovë, Kosovë
Center mall është në kërkim të një arkitekti kreativ dhe të motivuar që dëshiron të bëhet pjesë e ekipit tonë. duhet të kenë përvojë të punës; të kenë njohuri të mira të programeve cad; të kenë njohuri për zhvillimin e projekteve në faza të ndryshme; të kenë kreativitet në prezantimin e projekteve. të interesuarit të dërgojnë portfolion d...

Internship arkitekt/e

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Arkitekt/e

Aluflor

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. për më tepër aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. përfitimi funksional i...

Aem architect

AssistDigital Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi assist digital is a customer experience management company. we specialize in end-to-end services that combine the potential of human and artificial intelligence to improve our client's performance. for our office in tirana we are looking for an aem architect detyrat what will you do? you will participate in the design and devel...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune arkitekture

Njoftime pune arkitekture dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane