Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Agjent Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

Agjent Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 38 rezultate (Këshilla për kërkim)

Perfaqesues shitjesh - e re

RE/MAX Vizion

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi nëse je energjik, i komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e shitjeve jeni personi i duhur për t'iu bashkuar ekipit lider ne këtë industri. kriteret e kerkuara: 1. të ketë mbaruar arsimin e lartë. 2- të ketë aftesi shumë të mira komunikuese dhe dëgjuese. 3- të jetë i aftë të punojë në grup dh...

Agjent shitje vlore - e re

Partner.al

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh ne qytetin e vlores! detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj. viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesiona...

Ekzekutiv shitjesh për zonën e lushnjës - e re

Përshkrimi përgjegjësia e këtij pozicioni është arritja e objektivave të caktuara lidhur me vëllimin e shitjeve, nivelin e stokut, vizitat tek konsumatorët dhe aktivizimet në përputhje me udhëzimet dhe politikat e kompanisë. detyrat viziton çdo pikë shitje në zonën e tij sipas programit ditor. sigurohet që produkti është i pozicionuar në ...

Agjent shitje - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh. detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesionale produktet tek klie...

Specialiste shitjesh prane dyqanit abissnet ne korcë - e re

Abissnet Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Përshkrimi abissnet kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj, në të gjithë territorin e shqipërisë. per fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njesive kerkojme te punesojme specialiste shitjesh prane dyqanit abissnet ne korcë. detyrat...

Sales representative - e re

TOP DISTRIBUTION

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania topdistribution shpk operon prej 9 vitesh në fushën e distribucionit me shumicë të produkteve ushqimorë dhe jo ushqimore. • distributor ekskluziv per brandet; croco, chips way, selpak, aristea, kotanyi, spontex, alufix, uni, iskon etj. • objektivi kryesor i kompanisë, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar...

Agjent shitje - e re

Gener 2 sh.p.k.

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agjent shitje detyrat realizon procesin e negocimit dhe shitjes se aseteve te kompanise ne fushen e pasurive te patundshme si: apartamente banimi, njesi tregetare poste parkimi përfaqëson kompaninë gjatë fazës së negocimit dhe shitjes; ndjek udhëzimet e kompanisë për politikat e caktimit të çmimeve; në bashkëpunim me strukturat...

Agjent shitjesh ne vlore

ROAL FOOD

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania roal food kerkon agjent shitjesh per zonen e vlores. kandidati duhet te kete vendbanim ne vlore . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e pu...

Perfaqesues/e shitje showroom

Albalight

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe insatalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje : perfaqesues shitje ne showroom. duhet te kryeje me perpikmeri te gjitha detyrat e dhena dhe te realizoje te gjitha objektivat e percaktuara. detyrat pritja e klienteve te cilet paraqiten ne showroom ...

Agjent shitje

A.M.G sh.p.k

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi a.m.g shpk - algida® është një kompani me eksperiencë 20 vjeçare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. sot jemi prezente në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune agjent shitje

Njoftime pune agjent shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane