Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kategoritë:Administratë (Fshij) Fshijini të gjitha

Administratë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 36 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrojme pune operator ne gjuhen italiane

Ad

oascall

-
Tiranë, Shqipëri
Oas call ka nisur rekrutimet per pozicionet operator, njohes te gjuhes italiane.[/color] pagese baze qe nis nga 400 euro neto – super bonuse ditore, javore, mujore i. – ambjent pozitiv dhe super komod – mundesi e shpejte...

Executive assistant - e re

Cydeo

-
Prishtinë, Kosovë
Executive assistant we are looking for an executive assistant to perform a variety of administrative tasks and support our company’s senior-level managers. executive assistant’s responsibilities include managing calendars, making travel arrangements and preparing expense reports. to be successful in this role, you should be well-organized...

Market support representative - e re

Cydeo

-
Prishtinë, Kosovë
Market support representative tasks and responsibilities: act as a career mentor to advise students in the job application and hiring process. review, revise, and enhance resumes. conduct superior research to support resume customization and assist in soft skills support for interview preparation. have an excellent command of the english ...

Intermodal dispatcher - e re

4D Trucking & Logistics

-
Prishtinë, Kosovë
4d trucking & logistics is a financially stable trucking company established in united states that is currently looking for 2 additional candidates to join our office team inkosova. we are looking for technologically advanced professionals, in administration, customer service and office management. the right candidate will working second ...

Drejtor rajonal - e re

Instituti Profesional ATC

-
Prishtinë, Kosovë
Kandidatët einteresuar duhet të kenë: · kualifikim universitar të nivelit master/phd në menaxhim biznesi, drejtesi, apo financë; · minimumi 10 vite përvojë punë në poste menaxheriale apo drejtuese; · aftësi shumë të mirë në shkrimin e dokumentacioneve në gjuhën shqipe; · përvojë e punes në mësimdhënie përbën përparësi; · aftësi shumë të m...

Kerkoj agjente e shitjes - e re

Swiss sig

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pozita:administratë kriteret e punës: - të jetë kumikative dhe ti perballoj punes me klient në procesin e aplikimit per viza - shtypja e sigurimeve të shëndetit në udhëtim - të ketë njohuri në microsoft office (word, excel), - të njoh gjuhën angleze! të interesuarat të dergojnë cv në email [email protected] tel: 048 501 101 adresa...

Agjente e shitjes - e re

Swiss sig

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pozita:administratë kriteret e punës: - të jetë kumikative dhe ti perballoj punes me klient në procesin e aplikimit per viza - shtypja e sigurimeve të shëndetit në udhëtim - të ketë njohuri në microsoft office (word, excel), - të njoh gjuhën angleze! të interesuarat të dergojnë cv në email [email protected] tel: 048 501 101 adresa...

Application administrator (m/f/d)

Quipu

-
Prishtinë, Kosovë
Application administrator (m/f/d) we are looking for an application administrator to join our team in prishtina. quipu is an it consultancy and software development company, which provides comprehensive end-to-end solutions for banks and financial institutions, from electronic payments to software systems. we are a 100% subsidiary of proc...

Office manager

SQA Consulting SEE

-
Prishtinë, Kosovë
Who we are? sqa consulting see is a centre of excellence for software product development, with offices in uk, ireland, us croatia, bosnia & herzegovina, serbia and kosovo. working alongside sqa consulting ltd, sqa consulting see has an international market presence and specialises in technology transformation, financial crime prevention ...

Supply planner (w/m/d) // planifikues i furnizimit (f/m/d) ( 5 pozita)

KoCon SH.P.K.

-
Pejë, Kosovë
Përgjegjësitë dhe detyrat: planifikimi i artikujve duke përfshirë përcaktimin e artikujve që do të ruhen dhe sasive të tyre sigurimi i aftësisë për të ofruar për klientët tanë përmes planifikimit të furnizimit menaxhimi i pengesave të mundshme me ndërfaqet e kërkuara krijimi dhe gjurmimi i porosive përpunimi i ankesave dhe gjetja e zgjidh...

Agjente e shitjes

-swiss sig

-
Prishtinë, Kosovë
Pozita: administartë kriteret e punes : – të jetë komunikative dhe ti perballoj punes me klient në procesin e aplikim per viza – shtypja e sigurimeve të shëndetit në udhëtim – të ketë njohuri në microsoft office (word, excel), – të njoh gjuhën angleze! të interesuarat të dërgojnë cv në [email protected] tel: 048 501 101 adresa: rr. ahmet ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune administrate

Njoftime pune administrate dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane