Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 4055 rezultate (Këshilla për kërkim)

Mekanik eskavatoresh! - e re

Ad

Heavy Equipments Services

-
Tiranë, Shqipëri
Bashkohuni me ekipin tonë! kompania "heavy equipments services" kërkon të punësoj mekanik ekskavatorësh me kohë të plotë. të interesuarit duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtëme: ✅ arsimi i mesëm. ✅ të ketë eksperie...

Sanitare

Ad

BLACK DIAMOND HOTEL

-
Tiranë, Shqipëri
Black diamond hotel tirane, kerkon te punesoje sanitare. kriteret: -me/ pa eksperience. eksperienca te mepareshme perbejne avantazh. -te jete e rregullt ne pune -te jete e afte te punoje ne grup. per kandidatet nga rr...

Ofroj pune 24 - e re

Tiranë, Shqipëri
Hoteli ponari s ofron vende te punes si: - recepcionist/e, - sanitare funde jave, - enlarse, - roje shezllonash, ne si kompani ofrojm kuhste te mira pune si akomodim ne ambientet e hotelit te gjitha falas, pagesa shume e kenaqeshme + siguracione. te inetersuarit per me shum informacione rreth punes te na kontaktojne ne numer telfoni +355 ...

Objekte civile dhe infrastrukture - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet inxhinier ndertimi objekte civile dhe infrastrukture #email: [email protected] detyrat • përpilimi dhe menaxhimi i të gjitha dokumenteve teknike ligjore në të gjithë objektin, përfshirë procesverbalet dhe librat e matjeve. veprimet e markimit dhe kontrollit etj. • krijimi dhe respektimi i një plani pune në përputhje me projektin ...

Motorrist - e re

Tiranë, Shqipëri
Te jete i gatshem per te punuar me turne te kete aftesi te mira te menaxhimit te kohes dhe sherbimit ndaj klientit preferohet me pervoje ne kete pune paga konkuruese ne treg pagese transporti per çdo dergese pice te gjithe kandidatet e interesuar mund te telefonojne ose te na shkruajne per te lene nje takim me ne. adresa: rruga e elbasani...

Punonjese per optike - e re

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet punonjese per optike kriteret: -te kete eksperienc ne shitje dhe aftesi bindese -te jete e shkathet dhe te kete aftesi shume te mira komunikimi me klientet dhe me koleget ne pune. ofrohen: -kushte te mira pune -page baz+% adresa: rruga e kavajes pran kryqezimit 21-dhjetori kontaktoni ne telefon ose whatsapp afati i fundit i aplik...

Shitese sanitare furrexhi ndihmes furrexhi kamarier - e re

Tiranë, Shqipëri
Pasticeri tito kerkon te punesoje: shitese me eksperience pune sanitare -vetem per turn te 2 per dyqanin furrexhi ndihmes furrexhi kamarier/e pagat nga me te mirat ne treg kushte shume te mira pune adresa: rruga hoxha tahsim sheshi shtraus tirane nr kontakti telefon ose whatsapp email:[email protected]

Agjent shitje ne terren - e re

Tiranë, Shqipëri
Agjent shitje benian sh.a. ofron pozicionin e punes: agjent shitje ne terren. të jetë i pajisur me leje drejtimi të klasit: b të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar cv-në ose të dhënat (emër, mbiemër, vendlindje, arsim, eksperiencë pune) me whatsapp ose mesazh në numrin e telefonit, ose me e-mail tek [email protected] adresa jonë ...

Laborant dentar ( porcelanist ) - e re

Tiranë, Shqipëri
Klinika dentare jahja dent kerkon te punesoje nje laborant dentar per porcelanin. preferohet me eksperience. adresa: tirane, rruga: kuvajt, prane ekonomikut te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne ne nr tel ose whatsapp. ju faleminderit ! afati i fundit i aplikimit: 01/02/2024 15:40

2 kamarier -banakier -picier -ndihmes banakier - e re

Tiranë, Shqipëri
Vip pool aquapark tirana shpall vende vakante ne pozicionet: -2 kamarier -banakier -picier -ndihmes banakier ⏩kerkohet: 👉te jene etike gjate punes 😊te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 📌kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune ⏩ofrohet: 💰 page e kenaqshme ⚡kushte te mira pune. 📍adresa: te diga e liqe...

Shitese, sistemuese dhe punetore magazine - e re

Tiranë, Shqipëri
⏩ pajtoni business center kerkon te punesoje shitese, sistemuese dhe punetore magazine ✅kriteret e punes: 😊te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 👉te jene te shkathet dhe me etike profesionale ✅ofrohet: 💰pagesa te kenaqshme 🙋‍♀️ kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📍 adresa:qenra pajton , autostrada tirane-durres. 📲📞pe...

Agjent shitje - e re

Tiranë, Shqipëri
Osumi food kërkon të punësojë 1 agjent shitjesh për zonat tiranë, elbasan, librazhd dhe 1 agjent per zonen e jugut mundësisht me eksperiencë pagesa 33000+përqindje() adresa: rruga shaban bardhoshi kombinat tiranë kontaktoni: tel ose whatsap
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune tirane

Njoftime pune tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane