Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha

Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 62 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher kompani taksi

Ad

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër është në kërkim të një menaxheri i cili mbikqyr në mënyrë të vazhdueshme aktivitetet e përditshme, organizon turnet e punës, mbikqyr tregun e synuar, logjistikën dhe përgatit ofertat promocionale për s...

Agjent per gjytetet e veriut - e re

Shkodër, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jan...

Këshillues klienti shkoder - e re

Neptun shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi balkan finance investment group, balfin group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e ballkanit perëndimor. gjeografikisht, grupi balfin është i pranishëm në austri, shqipëri, kosovë, bosnjë dhe hercegovinë, maqedoni veriore, mali i zi dhe holandë, me afërsisht 6'000 punonjës në tota...

Shkoder, ofrohet vend pune teknik i fibres optike shkoder - e re

Abissnet.sha

-
Shkodër, Shqipëri
Abissnet eshte kompani qe ushtron veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikimit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj në të gjithë territorin e shqipërisë. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: teknik i fibres optike shkoder. detyrat 1- te njohe ...

Shkoder, ofrohet vend pune teknik i fibres optike shkoder. - e re

Abissnet.sha

-
Shkodër, Shqipëri
Abissnet eshte kompania e dyte me e madhe ne vend qe kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikimit, duke ofruar shërbime të internetit, telefonisë fikse dhe televizionit për klientët e saj në të gjithë territorin e shqipërisë. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: teknik i fibres optike shko...

Shkoder, ofroj vend pune agent marketing ne gjuhen italiane, spaniolle, greke, frangjisht - e re

Wite Selekt 2

-
Shkodër, Shqipëri
🔹wite seletc 2 shkoder agjent 🇮🇹italian🇮🇹&🇪🇸spanioll🇪🇸 ka nje pervoje disavjecare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut. me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. filozofia jone eshte teresisht e orientuar drejt perkujdesjes ...

German speaking customer service representative, shkoder - e re

Transcom WorldWide Albania

-
Shkodër, Shqipëri
Du bist hochqualifiziert, motiviert und beherrscht die deutsche sprache in wort und schrift? du hast eine leidenschaft für kundenbetreuung und möchtest unseren global marken einen hervorragende kundenbetreuung bieten? bewirb dich, denn du solltest ein teil von der unserer familie werden. wer sind wir? wir sind ein globaler customer experi...

Operatore shitjesh online,(veshje per femije) menaxhim i rrjeteve sociale - e re

Shkodër, Shqipëri
Kerkohet nje vajze ne pozicionin e operatores per shitje online ne rrjetet sociale. puna fizike ne zyre, 6 ore. perparesi kane personat me eksperience pune te meparshme. e gatshme te punoje me turne. afati i fundit i aplikimit: 10/12/2021 13:01

Ofroj vend pune motorrist - e re

Shkodër, Shqipëri
Pizeri buona vend pune motorrist per shperndarje. adresa: ngjitur me bar amici, tek kisha e madhe. shkoder afati i fundit i aplikimit: 10/12/2021 14:48

Vend pune pastruese shkoder

Shkodër, Shqipëri
Vend i lire pune : - pastruese -ambjenti i pershtatshem me te gjitha kushtet e punes. -paga e kenaqshme , varion nga ecuria ne pune 25.000-30.000 l -na kontaktoni ne numrin e shenuar. afati i fundit i aplikimit: 01/01/2024 09:47

Marchendiser shkoder

Big Market

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi marchendiser (ndjekes i ecurise se produkteve ne market) detyrat -influencon në rritjen e shitjeve, dhe zgjerimin e tregut per produktet e kompanise ne zonen e tij duke mbajtur ne menyre sistematike marredheniet me klientet ekzistuese, duke kujdesur për raftimin prezencën, çmimet dhe skadencat e produkteve. -ёshtë përgjegjës pë...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune shkoder

Njoftime pune shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane