Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Prizren

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 52 rezultate (Këshilla për kërkim)

Koordinator/e për komunikim dhe media - e re

Doku Fest

-
Prizren, Kosovë
Bashkojuni ekipit të dokufest dokufest ka kënaqësinë t’i ftojë të gjithë të interesuarit për t’iu bashkuar ekipit duke hap thirrje për këtë vend pune në organizatë: —koordinator/e për komunikim dhe media aplikantët duhet t’i plotësojnë kriteret si në vijim: të kenë aftësi të shkëlqyeshme shkrimi në gjuhën angleze dhe gjuhën shqipe; të ken...

Asistent/e të shitjes në dyqan

Studio Moderna

-
Prizren, Kosovë
Retail.ks@studiomoderna-sa.com tags studio moderna asistent i shitjes asistente e shitjes asistente shitje retail prizren komunikim

Asistent/e të shitjes në dyqan

Studio Moderna

-
Prizren, Kosovë
[email protected] tagged as: asistent i shitjes, asistente, asistente e shitjes, komunikim, prizren, retail, shitje, studio moderna ⚠️ shiko 18 shpallje që skadojne sot

Arkatare, sektorist/e (prizren)

Viva Fresh Store

-
Prizren, Kosovë
Https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-prizren/ tagged as: arkatare, prizren, retail, sektorist, sektoriste, shitje, viva fresh store ⚠️ shiko 18 shpallje që skadojne sot

Arkatare, sektorist/e (prizren)

Viva Fresh Store

-
Prizren, Kosovë
Https://vivafresh-rks.com/aplikimet/apliko-per-pune-ne-prizren/ tags viva fresh store arkatare sektorist sektoriste retail shitje prizren

Koordinatore e shitjes

Shkathtësi të shkëlqyeshme komunikimi fleksibilitet dhe përgjegjshmëri ndaj punës njohje bazike të programeve "office"

Store manager (m/f) (prizren)

NEW YORKER

-
Prizren, Kosovë
New yorker is one of the leading german fashion retailers with over 1200 stores in 47 countries and over 23000 employees. a flat organization and agility in a fast moving market have helped to make new yorker a thriving business within 50 years. at new yorker, the career opportunities are endless. we‘re always looking for authentic charac...

Llogaritare dhe administratore e qendrës rinore dhe arsimit për të rritur (qrarr) në prizren

Dvv International

-
Prizren, Kosovë
Organizata gjermane e cila vepron në kosovë - institut für internationale zusammenarbeit des deutschen volkshochschul-verbandes e.v. (dvv international), shpall të hapur thirrjen për aplikim për poziten e punës: llogaritare dhe administratore, e qendrës rinore dhe arsimit për të rritur në (qrarr) në prizren e cila do të veproj në kuadër t...

Menaxher/e e qendrës rinore dhe arsimit për të rritur (qrarr) në prizren

Dvv International

-
Prizren, Kosovë
Organizata gjermane e cila vepron në kosovë - institut für internationale zusammenarbeit des deutschen volkshochschul-verbandes e.v. (dvv international), shpall konkurs për pozitën – menaxher/e e qendrës rinore dhe arsimit për të rritur (qrarr) në prizren (qrarr/ prizren ). kjo qendër do të veproj në kuadër të ojq thy.kontrata e punës do ...

Vozitës

PEMA

-
Prizren, Kosovë
Qendra e kujdesit ditor – pema shpall konkurs pema është organizatë jo-qeveritare e cila ofron shërbime psikosociale me qëllim për të krijuar një mjedis sa më mbështetës për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe të cenueshëm. organizata vepron përmes katër qendrave të kujdesit ditor në katër komuna të kosovës (ferizaj, gjilan, pejë dhe prizr...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prizren

Njoftime pune prizren dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane