Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha

Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 1021 rezultate (Këshilla për kërkim)

Enëlarëse - e re

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Gjinia: femër mosha: 20 – 45 kualifikimi: të ketë të përfunduar shkollen e mesme të ketë përvoje pune në të njejten lami të jetë në gjendje për 8 orë pune të jetë energjikë dhe punetore të ketë aftësi për të punuar në grup e vëmendshme dhe energjike personat e interesuar duhet qe te dergojne cv me 1 fotografi , si dhe te gjitha rekomandim...

Fullstack .net /react - e re

Sellsation

-
Prishtinë, Kosovë
Sellsation is searching for excellent fullstack developers .net /react sellsation – the sales automation crm sellsation is an international crm development company located in vienna austria , los angeles usa and kosovo . sellsation automates and standardizes sales processes to improve productivity and promote best practices through-out or...

Konkurs per kamariere ,shankiste - e re

Venera lounge

-
Prishtinë, Kosovë
Venera lounge -fush kosove -,kerkon kamariere dhe shankiste (f), gjendemi tek rrethi perball bankes teb (ish bruksel caffe ),rroga 450€, preferohet pervoja e punes ,kontakt 38345632444

Asistent/e ekzekutiv/e - e re

IPKO Telecommunications

-
Prishtinë, Kosovë
Ipko është një nga organizatat më të suksesshme në kosovë dhegjithnjë në rritje. ne e kemi arritur suksesin përmes profesionalizmit,kreativitetit dhe punës ekipore. ne jemi vazhdimisht në kërkim të personave tëtalentuar që të na bashkohen në punën tonë. kësaj radhe, shpallim konkurs për : asistent/eekzekutiv/e asistenti/jaekzekutiv/e - do...

Operatorë telefonik - e re

TC Line

-
Prishtinë, Kosovë
Tc-line shpallë konkurs per poziten: operatorë telefonik tc-line është në kërkim të operatorëve telefonik te cilët kanë njohuri të gjuhës gjermane, italiane,frenge dhe angleze, të cilët janë te motivuar dhe të gatshëm menjeherë t’i bashkohen ekipit tonë. ajo që kërkojmë ne: të zotëroni aftësi komunikuese; të flisni dhe shkruani në gjuhën ...

Senior developer dynamics, developer dynamics, developer full stack, web developer php, junior web developer, team leade... - e re

TC Line

-
Prishtinë, Kosovë
Title: senior developer dynamics, developer dynamics, developer full stack, web developer php, junior web developer, team leader, date: 17.04.2021 what we offer: friendly and modern work environment; career advancement opportunities; fixed salary up to 2000 euros and additional bonuses paid professional training. international customer se...

Enëlarëse - e re

Hotel Garden

-
Prishtinë, Kosovë
Gjinia: femër mosha: 20 – 45 kualifikimi: të ketë të përfunduar shkollen e mesme të ketë përvoje pune në të njejten lami të jetë në gjendje për 8 orë pune të jetë energjikë dhe punetore të ketë aftësi për të punuar në grup e vëmendshme dhe energjike personat e interesuar duhet qe te dergojne cv me 1 fotografi , si dhe te gjitha rekomandim...

Ofroj pune 43 - e re

Prishtinë, Kosovë
Bar10der ofron pune per 4 punetor/e: - 3 kamarier/e - 1 shankist orari dhe pagesa me marrveshjes. adresa rruga b ne prishtine.

Kuzhinier/e, kamerier/e - e re

Star Hill

-
Prishtinë, Kosovë
Kuzhinier/e te kete pervoje pune: pergatitjen e ushqimeve ne baze te porosive; merr iniciativa per pergatitjen e specialiteteve te reja te ushqimeve; kujdeset per mjetet e punes dhe pastertine e tyre; sipas kerkeses se mbikqyresit kryen edhe pune tjera qe nderlidhen me vendin e punes. kamarier/e te kete pervoje pune; te kete paraqitje pro...

Sos teze - e re

SOS Fshatrat e Fëmijëve

-
Prishtinë, Kosovë
Sos teze sos fshatrat e fëmijëve kosovë në kuadër të misionit saj, ka hapur një vend të lirë pune për pozitën: sos teze . përshkrimi i detajuar për këtë vend të lirë punë mund të shkarkohet duke klikuar këtu . data e fundit për dorëzim të dokumentacionit është 07.05.2021 deri në orën 16.00 . vetëm kandidatët e përzgjedhur ftohen në interv...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune prishtine

Njoftime pune prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane