Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Lipjan (Fshij) Fshijini të gjitha

Lipjan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 36 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj pune 21 - e re

Lipjan, Kosovë
Ad studio ofron pune per punetore/femra të cilat kan njohuri në keto lami, manikyr, pedikyr, qerpik, flok, ngjyrosje, shatir, frizura, make-up, depilim, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informta rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. adresa rruga fehmi agani ne lipajan.

Shofer (4) - e re

Nelt LLC

-
Lipjan, Kosovë
Nelt sh.p.k shpall konkurs për pozitën: shofer (4) – kategoria c lokacioni: lipjan detyra dhe përgjegjësitë : përgjegjës për transportin dhe drejtimin e kamionit, si dhe për bartjen e mallit; kualifikimet e kërkuara : kandidatët duhët të kenë të përfunduar shkollën e mesme. të ketë përvojë pune si shofer i kamionit apo kombit; të je...

Mirëmbajtës për forklift - e re

Viva Fresh Store

-
Lipjan, Kosovë
[email protected] tagged as: lipjan, mirëmbajtes per forklift, viva

Ofrojë punë 21

Lipjan, Kosovë
Restaurant narti-a ofron punë per 2 kamarier dhe 2 ndihmes kuzhiner, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shum informta rreth punes kontaktoni ne numer telfoni, adresa magjistralja prishtinë–ferizaj pas kalimit të rrethit të qmi-se.

Pozita të ndryshme

Hoja Consulting

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kush...

Depoist, asistente administrative

Atrium

-
Lipjan, Kosovë
Atrium hap konkurs për vende të lira të punës. atrium është kompani qe merret me shitjen produkteve përcjellese për dyer dhe dritare,material per xhama,fasadave ventiluese dhe aksesorëve te tjerë. andaj si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, atrium kërkon kandidatë të motivuar që të aplikojnë për vendet e punës: depoist – 2 përgj...

Vende të lira pune

Plus Paints

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania plus paint ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefi...

Pozita të ndryshme

Hoja

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për punë plus paints është kompani tashmë lidere që nga viti 2008, e cila meret me një sërë shërbimesh dhe ofron një gamë të gjerë të produkteve si ngjyra industriale dhe produkte të ndryshme për bizneset që meren me materiale si dru, hekur dhe metal. kompania ofron ambient të mirë të punës, zhvillim në karrierë, benefite dhe kush...

Operator në makinat cnc & waterjet

Paradiso

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs: 1 operator në makinat cnc & waterjet lokacioni: lipjan kualifikimet: të ketë së paku të përfunduar shkollën e mesme, përparësi i diplomuari në drejtime inxhinierike apo elektronike. njohuri të gjuhës angleze. të ketë përvojë pune, përparësi me përvojë në cnc. komunikativë dhe fleksibil në punë. përshtatje në punë ekipore. të pose...

Përgjegjës për blerje

Kipper

-
Lipjan, Kosovë
Konkurs për plotësimin e vendit të punës përgjegjës për blerje regjioni: lipjan kualifikimet: diplomë në arsim të lartë në sferën e ekonomisë/administrim të biznesit minimum 2 vjet përvoje pune në fushën përkatëse aftësi të analitikës njohje e mirë e microsoft excel (njohje e softwerev tjera ne fushën përkatëse llogaritet si përparësi) af...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune lipjan

Njoftime pune lipjan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane