Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Korçë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(12)
Lloji
  • Pa përcaktuar(12)

Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Korce, ofroj vend pune shites/e - e re

Dyqani sportiv sport vision albania kërkon të punësojë shitës/e me eksperiencë pune për dyqanin ne korce. kandidati/ja duhet të plotësojnë këto kritere: • të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe mirësjellje me klientët • të ketë një paraqitje të rregullt estetike • të jetë i/e aftë të ndjekë instruksione • të jetë i/e aftë të kuptojë ...

Korçë, ofrohet vend pune agjent shitjesh - e re

InfinitiOffice

-
Korçë, Shqipëri
Kancelari "infiniti office" është rrjeti më i madh i kancelarisë në shqipëri, me një numër të madh dyqanesh në tiranë, tashmë me një dyqan të ri edhe në qytetin e korçës. infiniti office, gjithmonë është në kërkim të një stafi kreativ dhe optimist në punë, pa patur paragjykime dhe diferencime. në kuadër të zgjerimit të kompanisë sonë me s...

Specialist i shërbimit të klientit, dega korçë

Kredo Finance Shpk

-
Korçë, Shqipëri
Specialist i shërbimit të klientit, dega korçë hapur me: e vlefshme deri më: emri kompanise: 13 shtator 2023 27 shtator 2023 kredo finance shpk rreth nesh kredo finance sh.p.k, një institucion financiar mikrokredie, i cili ka filluar operimin në treg, për të ofruar tek individët, kredi konsumatore pa kolateral me shërbim të shpejtë dhe pr...

Korce, ofrohet vend pune sanitare

Vila Sonnet

-
Korçë, Shqipëri
Kerkojmë të bëjmë pjesë të stafit sanitare per hotel. të dhëna: - të ketë eksperience minimumi 2 vjet. - preferohet te kete trajnime te posacme per kete profesion - preferohet te kete njohuri te thjeshta edhe si kamariere - të jetë fleksibël me orarin. të interesuarit të kontaktojnë në numrat e celulareve: +355 67 206 2902 / +355 69 559 4...

Korce, ofrohet vend pune menaxher hoteli

Sonila Njoftime

-
Korçë, Shqipëri
Cel. : 0672062902 whatsapp cel. : 0672062902 whatsapp

Korce, ofrohet vend pune analist kredie, bilisht

FED invest

-
Korçë, Shqipëri
Njoftim punësimi shkk fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 31 vjecar në financat rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune, në pozicionin: “analist kredie” për degen bilisht detyra: përgjegjës për ndjekjen dhe zgjerimin e shërbimeve financiare në zonat urbane dhe rurale, në degët e shkk fed invest të rrethit përkatës. ...

Përfaqësues shitjesh- korcë

Vodafone Albania Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Ofrohet vend pune përfaqësues shitjesh - korcë role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative t...

Perfaqesues mjekesor (korce-pogradec)

AlbaPunesim

-
Korçë, Shqipëri
Alba punesim eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes. per nje klientin tone, nje kompani farmaceutike, kemi nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin : perfaqesues mjekesor (korce-pogradec) kerkesat · të ketë mbaruar arsimin e lartë (mjekësi , stomatologji, infer...

Korcë, ofrohet vend pune shitës/e për dyqanin adidas korcë

BALKAN SPORT

-
Korçë, Shqipëri
Balkansport shpk, kërkon shitës/e për dyqanin adidas korcë kriteret: të ketë etikë në punë. të ketë aftësi shumë të mira komunikuese. te jetë i/e aftë të punojë në grup. mosha 18-25 vjeç. të tjera: puna me turne. nje ditë në javë pushim. të interesuarit për pozicionin e mësipërm të dërgojnë të dhënat ose cv-në në adresën e-mail hr@balkans...

Korce, ofroj vend pune teknik riparimesh produktesh

ElektroServis shpk

-
Korçë, Shqipëri
Kompania elektro – servis shpk pjese e balfin group e specializuar ne riparimin e pajisjeve elektro-shtepiake & elektronike kerkon te punesoje: teknik per qytetin e korces detyrat dhe pergjegjesit do te jene: - te konstatoje difektin e produkteve te ndryshme si ( lavatrice; frigorifer; tharëset e rrobave; lavastovilje,suprine,sobe,sisteme...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune korce

Njoftime pune korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane