Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Gjilan (Fshij) Fshijini të gjitha

Gjilan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 25 rezultate (Këshilla për kërkim)

Rrobaqepse me makine (10), rrobaqepse me gjilpere (10), patroniste (4) - e re

MINNA FASHION

-
Gjilan, Kosovë
Minna eshte kompani lidere ne industrine e modes, me saktesishte ne dizajnimin dhe prodhimin e veshjeve ekskluzive. aktualisht, minna eshte duke zgjeruar ambientet dhe biznesin, prandaj na duhen edhe njerez te rinje, te motivuar dhe te gatshem per te vazhduar rrugetimin se bashku. pozitat: rrobaqepse me makine (10), rrobaqepse me gjilpere...

Rrobaqepse me makine (10), rrobaqepse me gjilpere (10), patroniste (4) - e re

MINNA FASHION

-
Gjilan, Kosovë
Minna eshte kompani lidere ne industrine e modes, me saktesishte ne dizajnimin dhe prodhimin e veshjeve ekskluzive. aktualisht, minna eshte duke zgjeruar ambientet dhe biznesin, prandaj na duhen edhe njerez te rinje, te motivuar dhe te gatshem per te vazhduar rrugetimin se bashku.pozitat: rrobaqepse me makine(10), rrobaqepse me gjilpere(1...

Zyrtar/e për qendrën e thirrjeve, zyrtar/e ligjor/e, praktikant/e - e re

Credica LLC

-
Gjilan, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për qendrën e thirrjeve (prishtinë) zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (prishtinë, prizren, mitrovicë) zyrtar ligjor (prishtinë) praktikant/e (prishtinë, prizren, pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesor...

Marketing assistant - e re

Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: • asiston në aktivitete të ndryshme në ekzekutimin e planeve të marketingut (offline/online); • asiston në implementimin e strategjisë së marketingut; • asiston dhe editon përmbajtje (“content”) për publikime, shkrime, video, web-faqe dhe mediume tjera; • asiston dhe editon në përmbajten e kanaleve të k...

Zyrtar/e për qendrën e thirrjeve, zyrtar/e ligjor/e, praktikant/e - e re

Credica LLC

-
Gjilan, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për qendrën e thirrjeve (prishtinë) zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (prishtinë, prizren, mitrovicë) zyrtar ligjor (prishtinë) praktikant/e (prishtinë, prizren, pejë, gjilan, mitrovicë) përgjegjësitë kryesor...

Arkitekt/e (2), inxhinier/e i/e ndërtimtarisë apo makinerisë (2), menaxher i deposë - e re

Protec

-
Gjilan, Kosovë
Bëhu pjesë e ekipit tonë! protec hapë konkurs për vende të lira të punës. nëse jeni person kreativ, i motivuar, e mbi të gjitha i vëmendshëm ndaj detajeve, aplikoni për t’u bërë pjesë e ekipit tonë. vendi i punës: gjilan, kosovë si rezultat i rritjes së kërkesës për shërbimet që ofron, protec kërkon kandidat të motivuar që të aplikojnë pë...

Marketing assistant - e re

IAS GROUP

-
Gjilan, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: asiston në aktivitete të ndryshme në ekzekutimin e planeve të marketingut (offline/online); asiston në implementimin e strategjisë së marketingut; asiston dhe editon përmbajtje (“content”) për publikime, shkrime, video, web-faqe dhe mediume tjera; asiston dhe editon në përmbajten e kanaleve të komunikim...

Pozita te hapura - e re

Bonnard L.L.C

-
Gjilan, Kosovë
Nëse po kërkoni një vend pune ku aftësitë dhe shkathtësitë tuaja vlerësohen dhe ju avancoheni vazhdimisht, atëher ky ështe rasti juaj ; gusto cafe gjilan, shpall konkurs për këto vende të lira pune -arkatar/e (2 vende pune) -host/hstess dërgoni cv-n tuaj duke cekur poziten për të cilen aplikoni, në e-mail adrese: [email protected]

Shites/e (2) - e re

Sport Reality

-
Gjilan, Kosovë
Pozita: shitës/e vendi i punës: sport reality – agmia center dërgo cv në: [email protected] ju lutemi që në subject të shkruani lokacionin dhe pozitën e punës që aplikoni.

Marketing assistant - e re

IAS GROUP

-
Gjilan, Kosovë
Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: asiston në aktivitete të ndryshme në ekzekutimin e planeve të marketingut (offline/online); asiston në implementimin e strategjisë së marketingut; asiston dhe editon përmbajtje (“content”) për publikime, shkrime, video, web-faqe dhe mediume tjera; asiston dhe editon në përmbajten e kanaleve të komunikim...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune gjilan

Njoftime pune gjilan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane