Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 94 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofroj vend pune shitëse ,fier.

Ad

In Sport sh.p.k

-
Fier, Shqipëri
Dyqani sportiv sport vision albania kërkon të punësojë shitëse pa angazhime për dyqanin ne fier. të interesuarit te dërgojne cv në adresën e e-mail: info@sportvision.al nr.cel: +355675088242 të ketë aftësi shumë të mi...

Klinika merita fier kerkon te punesoje teknik te larte laboratori

Ad

Klinika Merita Alimadhi Fier

-
Fier, Shqipëri
Klinika merita fier kerkon te punesoje teknik te larte laboratori kriteret qe duhet te plotesoje jane; -te kete mbaruar ciklin e pare bachelor teknik i larte laboratori -te ket mbaruar ciklin e dyte master -te jete e p...

Hidrosanitare kela albania po zgjeron stafin . kerkohen 2 shites/e .paga shume e kenaqshme. - e re

Fier, Shqipëri
Hidrosanitare kela albania po zgjeron stafin . kerkohen 2 shites .paga shume e kenaqshme. kandidatet qe jane te interesuar duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: 1-te jete mbi 18-35 vjec 2-eksperience pune si shites/e e meparshme perben avantazh 3-etike ne pune ,aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup. te interesuarit te der...

Specialist shitjesh ne fier - e re

Globe Shops shpk

-
Fier, Shqipëri
Përshkrimi kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burime...

Saldator - e re

Fier, Shqipëri
Kerkohet saldator me ose pa eksperienc. afati i fundit i aplikimit: 01/12/2023 20:50

Fier, ofrohet vend pune specialist shitjesh- fier - e re

Globe Group

-
Fier, Shqipëri
Kompania globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “electrolux’’ në tiranë. hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. në globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njer...

Inxhinier ndertimi fier - e re

Fier, Shqipëri
Kualifikimet : te kete mbaruar studimet e larta ne fakultetin e inxhinierise se ndertimit, preferohet te kete eksperience pune minimalisht 3 vite . te jete i afte te komunikoje dhe te punoje ne bashkepunim me anetaret e tjere te stafit te kompanise te interesuarit te degojne cv ne adresen e emailt: info@modesteshpk.com ju njoftojme se vet...

Shofer - e re

Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje shofer. te kete eksperience pune te meparshme ne kete profil. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. +

Teknik ndertimi fier - e re

Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje teknik ndertimi. kerkesat: te kete eksperience pune ne zhvillimin e punimeve per objekte te ndryshme. te interesuarit te dergojne nje cv ne adresen e emailit: info@modesteshpk.com vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste. afati i fundit i aplikimit: 25/10/2022 17:46

Specialist ndertimi - e re

Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje specialsit ndertimi. te kete eksperience pune ne zhvillimin e punimeve per objekte te ndryshme. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. + afati i fundit i aplikimit: 30/10/2022 17:55

Fier, ofrohet vend pune shofer - e re

MODESTE

-
Fier, Shqipëri
Modeste shpk kerkon te punesoje shofer ne fier. të ketë eksperiencë punë të mëparshme në këtë profil. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. +355 69 5791467 cel. : +355 69 5791467 + apliko modeste shpk kerkon te punesoje shofer ne fier. të ketë eksperiencë punë të mëparshme në këtë profil. kontakt : email: info@modesteshpk.com cel. +3...

Fier, ofrohet vend pune inxhinier ndertimi - e re

MODESTE

-
Fier, Shqipëri
Modeste shpk ofron vend pune si inxhinier ndertimi ne fier. kualifikimet : të ketë mbaruar studimet e larta në fakultetin e inxhinierisë së ndërtimit, preferohet të ketë eksperiencë pune minimalisht 3 vite . të jetë i aftë të komunikojë dhe të punojë në bashkepunim me anëtarët e tjerë të stafit të kompanisë të interesuarit të dëgojnë cv n...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune fier

Njoftime pune fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane