Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Ferizaj (Fshij) Fshijini të gjitha

Ferizaj

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 59 rezultate (Këshilla për kërkim)

Asistent/e administrativ/e - e re

Oxa Group

-
Ferizaj, Kosovë
Konkurs kompania oxa-group, me seli në ferizaj ka hapur konkurs për: pozita: “asistent/e administrativ/e” (1 pozitë) lokacioni: ferizaj detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: menaxhimi administrativ i zyrës së kompanisë, në aspektin e dokumentacionit, agjendës së takimeve, kordinimin e palëve dhe përcjelljen aktive të informacioneve relevant...

Këshiltar/e i/e shitjes - e re

Neptun

-
Ferizaj, Kosovë
Këshiltar/e i/e shitjes neptun kosova shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: këshillues klienti departmenti: retail v...

Agjente e shitjes së biletave (1) - e re

Air Tiketa

-
Ferizaj, Kosovë
Airtiketa shpall konkurs për: agjente e shitjes së biletave në airtiketa kualifikimet: eksperiencë pune e ngjashme; njohja e gjuhës gjermane ose angleze njohja e mirë e programeve kompjuterike si të aplikoni: duhet të regjistroheni në superpuna.rks-gov.net si punëkërkues dhe pastaj të aplikoni apo dërgojeni cv-në dhe dokumentet relavante ...

Agjent/e i/e shitjes - e re

Global Group Distribution

-
Ferizaj, Kosovë
Global group distribution , ne zgjërim të aktivitetit kërkon të punësoj njerëz energjikë dhe të vendosur në pozicionin agjent shijtesh për horeca ne qytetin mitrovicë, vushtrri, prishtinë, ferizaj , prizren, pejë dhe gjakovë. detyrat: identifikon klient të rinjë. ndërton dhe mirëmban marrëdhëniet me klientët duke siguruar plotësimin e nev...

Agjent/e i/e shitjes - e re

Global Group Distribution

-
Ferizaj, Kosovë
Global group distribution , ne zgjërim të aktivitetit kërkon të punësoj njerëz energjikë dhe të vendosur në pozicionin agjent shijtesh për horeca ne qytetin mitrovicë, vushtrri, prishtinë, ferizaj , prizren, pejë dhe gjakovë. detyrat: identifikon klient të rinjë. ndërton dhe mirëmban marrëdhëniet me klientët duke siguruar plotësimin e nev...

Përfaqësues/e mjekësor/e (regjioni i i anamoraves) - e re

NELT LLC

-
Ferizaj, Kosovë
Nelt l.l.c shpall konkurs për pozitën: 1 përfaqësues/e mjekësor/e – rragjioni i anamoraves (gjilan, kamenic, ferizaj) lokacioni i intervistimit nelt l.l.c: lipjan, rr. sadik shala nr.146. lokacioni i zyreve tona: fushe kosove detyra dhe përgjegjësitë : aranzhimi i takimeve me mjekë dhe farmacistë për të krijuar marrëdhënie t...

Agjente e shitjes - e re

Air Tiketa

-
Ferizaj, Kosovë
Airtiketa shpall konkurs për: agjente e shitjes së biletave në airtiketa kualifikimet: eksperiencë pune e ngjashme; njohja e gjuhës gjermane ose angleze njohja e mirë e programeve kompjuterike si të aplikoni: duhet të regjistroheni në superpuna.rks-gov.net si punëkërkues dhe pastaj të aplikoni. linku: https://superpuna.rks-gov.net/job-see...

Përfaqësues/e mjekësor/e – regjioni i anamoraves - e re

NELT LLC

-
Ferizaj, Kosovë
Nelt l.l.c shpall konkurs për pozitën: 1 përfaqësues/e mjekësor/e – regjioni i anamoraves (gjilan, kamenic, ferizaj) lokacioni i intervistimit nelt l.l.c: lipjan, rr. sadik shala nr.146. lokacioni i zyreve tona: fushe kosove detyra dhe përgjegjësitë : aranzhimi i takimeve me mjekë dhe farmacistë për të krijuar marrëdhënie te...

Agjente e shitjes - e re

Air Tiketa

-
Ferizaj, Kosovë
Airtiketa shpall konkurs për: agjente e shitjes së biletave në airtiketa kualifikimet: eksperiencë pune e ngjashme; njohja e gjuhës gjermane ose angleze njohja e mirë e programeve kompjuterike si të aplikoni: duhet të regjistroheni në superpuna.rks-gov.net si punëkërkues dhe pastaj të aplikoni. linku: https://superpuna.rks-gov.net/job-see...

Këshiltar/e i/e shitjes - e re

Neptun

-
Ferizaj, Kosovë
Këshiltar/e i/e shitjes neptun kosova shpk është pjesë e balfin group e specializuar në tregëtimin e pajisjeve elektroshtëpiake. qëllimi i pozicionit : fokusi kryesor i një këshillues klienti është tu ofrojë klientëve një shërbim të jashtëzakonshëm dhe nje eksperiencë pozitive në blerje. pozicioni: këshillues klienti departmenti: retail v...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune ferizaj

Njoftime pune ferizaj dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane