Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha

Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e imobiliar

Ad

Center Real Estate

-
Elbasan, Shqipëri
Center real estate kerkon te punesoje agjent/e imobiliar ne elbasan kualifikimet kandidati duhet te plotesoje keto kushte: 1. te jete person i ndershem dhe me me integritet. 2. te kete perfunduar minimalisht studimet e ...

Delmon group kerkon te punesoje elektricist - e re

Elbasan, Shqipëri
Delmon group albania eshte nje kompani franceze e specializuar ne prodhimin e produkteve te gomes ne sektorin automotive. dega e saj ne shqiperi eshte themeluar ne 2018 dhe aktualisht ka 100+ punonjes, ne elbasan. ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj delmon group albania kerkon elektricist per mirembajtjen dhe riparimin e makineri...

Shofer elbasan - e re

Autopasion sh.a

-
Elbasan, Shqipëri
Përshkrimi kompania autopasion sh.a ne filialin e saj ne qytetin e elbasanit kerkone te punesoje shofer . te dije t'i jape edhe motorit. paga eshte e kenaqshme. per me shume informacion ju lutem na konktaktoni duke na derguar te dhenat personale ose cv-tuaj ne adresen e email-it [email protected] ose kontaktoni ne numrin: 0692069982 nga o...

Arkëtar dega: mollas, rrethi elbasan - e re

SHKK FED invest

-
Elbasan, Shqipëri
Përshkrimi fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 30 vjeçar në mikrofinancën rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune në pozicionin: “arkëtar” dega: mollas, rrethi elbasan detyrat kryen veprimet me arken e deges. administron dokumentacionin kontabel dhe mbeshtetes te deges. mban pergjegjesi per arkivimin e dokumentacion...

Elbasan, ofroj vend pune arketar - e re

FED invest

-
Elbasan, Shqipëri
Njoftim punësimi fed invest, institucion me aktivitet të suksesshëm 30 vjeçar në mikrofinancën rurale, shpall konkurimin për vend të lirë pune në pozicionin: “arkëtar” dega: mollas, rrethi elbasan detyra dhe pergjegjesite : kryen veprimet me arken e deges. administron dokumentacionin kontabel dhe mbeshtetes te deges. mban pergjegjesi per ...

Kerkojme shites ne dyqan pjese kembimi elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompania degert auto sh.a kerkon qe te punesoje shites/e ( per ne dyqan ) me vendodhje ne elbasan. -ofrohet kontrate e rregullte pune + kushte dhe page shume e mire kriteret qe duhet te plotesoje kandidati/tja : 1.duhet te kete perfunduar arsimin e mesem ( i larte perben avantash) 2. mosha duhet te jete 25-35 vjec 3.te kete eksperience pu...

Shperndares me motorr ne elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompania degert auto sha kerkon shperndares me motorr (m) me kohe te plote per shperndarje ne qytetin e elbasanit. mosha preferohet te jet nga 25-35 vjec, kandidatet duhet te jene te pajisur me patenten perkatese ( kategorine b). preferohet me eksperience pune detyrat: -te shperndaje mallrat ne kohe e ne vendodhjen e duhur -i komunikueshe...

Sistemues produktesh ne dyqan / elbasan

Elbasan, Shqipëri
Kompania “degert auto ” kerkon te punesoje punonjes dyqani / sistemues produktesh ne rafte ne qytetin e elbasanit . kualifikime/kerkesa: te kete eksperience pune perkatese, preferohen kandidate mbi moshen 25 vjec, te kete perfunduar arsimin e mesem. te kete aftesi te mira bashkepunuese dhe te punes ne grup te karakterizohet nga pergjegjsh...

Mobilier

Elbasan, Shqipëri
Kerkohet punetore per mobileri me ose pa eksperience pune. paga dhe kushtet e punes shume te kenaqshme. te interesuarit te kontaktojne. afati i fundit i aplikimit: 31/10/2022 14:50

Bar restorant miri kerkon te punesoje: pjatalarse, ndihmese guzhine dhe kamarier/e.

Elbasan, Shqipëri
Bar restorant miri kerkon te punesoje: pjatalarse, ndihmese guzhine dhe kamarier/e. te interesuarit te kontaktojne ne numrin vendodhja : hyrje metalurgjise elbasan afati i fundit i aplikimit: 31/12/2023 15:44

Elbasan, ofert inxhinier metalurg

Albanian HR Solutions

-
Elbasan, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërkombëtare për postin: inxhinier metalurg kërkesat/kualifikimet: -të ketë kryer studimet e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune elbasan

Njoftime pune elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane