Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 466 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punonjese ne sallameri - e re

Ad

WXH shpk

-
Durrës, Shqipëri
Kerkohet punetore ne sallameri. paga e kenaqshme. dita e diele pushim. orari 07:00-16:00 me nje ore pushim ne dreke. ambienti i punes me staf femeror.

Ofrojme vend pune it

Ad

Recruiting Work I taly

-
Durrës, Shqipëri
Kompania “‘work italy’’ në emër të një klienti të saj të rëndësishëm italian, kërkon të punësoj menjëhërë punonjës të profilizuar si më poshtë: staf me nivel të lartë njohurish në informatikë kërkohen aftësi dhe kompet...

Durres, ofroj vend pune farmacist/e - e re

Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Impact education albania kerkon te punesoje lektor/e i gjuhës suedeze - e re

Durrës, Shqipëri
Aplikanti/ja duhet te kete: -te njohe mire gjuhen suedeze - eksperience ne mesimdhenie - aftesi menaxhuese te grupeve kompania ofron: - orare fleksibel pune - page te kenaqeshme - bonuse te ndryshme - ambiente komode per mesimdhenie vendi punës: durrës,bulevardi epidamn, perballe mullirit te vjeter web:www.eimpact.al cel. :

Le bon kerkon te zgjeroje staf - e re

Durrës, Shqipëri
Le bon kerkon te punesoje : -vajza sherbimi ne banak -vajza sherbimi ne banak (part-time) -banakierbanakiere -kuzhniere -ndihmes kuzhunier -sanitare mendon se je personi i duhur per keto pozicione? apliko duke derguar nje email ne: [email protected] ose kontaktoni ne nr tone te tel. afati i fundit i aplikimit: 17/05/2021 18:51

Kontabilist - e re

Durrës, Shqipëri
Kompania alselfood tregton produkte ushqimore frigoriferike si mccain pomes frites ,nestle ice cream ,krikri akullore ,mamas bakery,perime te ngrira ardo etj ,produkte mishi doux seara aurora etj ,peshk dhe fruta te ngrira ,select pita bakery ,gjiro ,sallame ,bulmet dhe produkte te tjera per restorante hotele, fasfood ,markete etj. ne kua...

Eurolab internacional grup kerkon te punesoje agjent shitjesh durres - e re

Durrës, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanise: eurolab internacional grup (eig) daton origjinen e saj ne vitin 1995. fokusi i kompanise eshte shitja dhe shperndarja e produkteve ne menyre te drejtperdrejte (dsd), duke u perqendruar ne kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni te pavaruara ne: shqiperi, ko...

Kuzhinier - e re

Durrës, Shqipëri
Kerkohet per sezonin veror 15 maj - 15 shtator kuzhinier me specialitet peshku. vendi i punes ne gjirin e lalezit.

Durres, ofroj vend pune farmacist/e - e re

E2 Partners

-
Durrës, Shqipëri
E2 partners group, në emër të klientit të saj është duke rekrutuar kandidatë në pozicionin e farmacist/e ne qytetin e durresit. përgjegjësitë kryesore: kontrollon cilësinë e mallrave kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt të tyre fature,sistem,kuti bën mbylljen ditore të kasës dhe transmetimin e saj tregohet e gatshme për të b...

Durres, ofroj vend pune call center operator/e - e re

KlinikaDentital

-
Durrës, Shqipëri
Klinika dentare dentital kerkon te zgjeroje stafin e saj me operatore me eksperience pune per call center, gjuha italisht. te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0684098678 cel. : 0684098678

Durres, ofroj vend pune asistente dentare - e re

KlinikaDentital

-
Durrës, Shqipëri
Klinika dentare dentital kerkon te zgjeroje stafin e saj me asistente dentare qe te dije italisht. te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0684098678 cel. : 0684098678

Plazh-durres, ofroj vend pune shef salle/ recepsionist - e re

Blumare

-
Durrës, Shqipëri
Pershkrimi blumare resort ka shpallur vende te lira pune per sezonin e veres ne pozicionet: - shef salle - recepsioniste (f/m) - kamariere (m) nese jeni te pasionuar pas turizmit dhe sherbimit, te fokusuar tek klienti, te vemendshem ndaj detajeve dhe te afte per te punuar ne grup atehere jeni kandidati i duhur per ne! detyrat 1. te siguro...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - njoftime pune durres

Njoftime pune durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane