Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:ep & partners consultancy sh.p.k (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(46)
Lloji
  • Pa përcaktuar(46)

ep & partners consultancy sh.p.k

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 46 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune hvac engineer - e re

Eppc albania is looking for a hvac engineer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations . major responsibilities: energy analysis; (thermal loads, characterization of enclosures and systems) application of basic thermodynamics with ...

Tirane, ofrohet vend pune back end developer (laravel, php) - e re

Eppc albania is looking for a back end developer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. one of the main objectives of the company, is to revolutionize the construction world with a digital outlook, transforming what is one of ...

Tirane, ofrohet vend pune cad designer - e re

Eppc albania is looking for a cad designer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. major responsibilities: cad modelling and preparation of technical designs and drawings; activities and projects handled by multi-disciplinary t...

Tirane, ofrohet vend pune front end developer - angular - e re

Eppc albania is looking for a front end developer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. one of the main objectives of the company, is to revolutionize the construction world with a digital outlook, transforming what is one of...

Tirane, ofrohet vend pune head of it - e re

Eppc albania is looking for a head of it or one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. head of it is responsible for implementing and maintaining an organization’s technology infrastructure. he/she monitors the organization’s operatio...

Tirane, ofrohet vend pune back end developer (laravel, php) - e re

Eppc albania is looking for a back end developer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. one of the main objectives of the company, is to revolutionize the construction world with a digital outlook, transforming what is one of ...

Tirane, ofrohet vend pune front end devloper - angular - e re

Eppc albania is looking for a front end developer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. one of the main objectives of the company, is to revolutionize the construction world with a digital outlook, transforming what is one of...

Tirane, ofrohet vend pune cad designer - e re

Eppc albania is looking for a front end developer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. one of the main objectives of the company, is to revolutionize the construction world with a digital outlook, transforming what is one of...

Tirane, ofrohet vend pune head of it - e re

Eppc albania is looking for a head of it for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. head of it is responsible for implementing and maintaining an organization’s technology infrastructure. he/she monitors the organization’s operati...

Tirane, ofrohet vend pune hvac engineer - e re

Eppc albania is looking for a hvac engineer for one of its clients, a corporate group active throughout italy, operating in the design, construction and maintenance of buildings and installations. major responsibilities: energy analysis; (thermal loads, characterization of enclosures and systems) application of basic thermodynamics with a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - ep partners consultancy sh p k

Ep partners consultancy sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane