Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Vodafone Albania Sh.A. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(43)
Lloji
  • Pa përcaktuar(43)

Vodafone Albania Sh.A.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-babrru - e re

Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-himare - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Himarë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Tirane, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-tirane - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Lushnje, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh - lushnje - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Lushnjë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Durres, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-durres - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Durrës, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Shqiperi, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-babrru - e re

Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Tirane, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-tirane - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Tiranë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Durres, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-durres - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Durrës, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Shqiperi, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh-himare - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Himarë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Lushnje, ofrohet vend pune perfaqesues shitjesh - lushnje - e re

Vodafone Albania Sh.A.

-
Lushnjë, Shqipëri
Role purpose: to sell and promote company products and services in line with the guidelines and policies defined by the company, in order to achieve the sales targets determined by company. key accountabilities and decision ownership delivering results • achieve quantitative and qualitative targets as set by the company customer satisfact...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vodafone albania sh a

Vodafone albania sh a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane