Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Techno (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

Techno

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen agjente telefonik me ose pa eksperienc per gjuhet: anglisht, italisht, shpanjisht

Techno

-
Tiranë, Shqipëri
Nqs jeni ambicioz dhe deshironi te keni te ardhura te larta cdo muaj atehere ky vend pune eshte per ju! nuk nevojitet diplome e shkolles se lart mjafton nje gjuhe e huaj. eksperienca e punes perben avantazh. pagesat varjojne ne varesi te eksperiences. me nje page minimale prej 500 euro! nr cel: +355693610729 whats app: +447397773443 nqs...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - techno

Techno dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane