Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:TSTS Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

TSTS Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 10 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitje ne terren, crew shop

TSTS Group

-
Shqipëri
Per te perfituar mundesine e punesimit si agjent/e shitje prane crew shop duhet te permbushni kriteret si me poshte: -njohje e mire e gjuhes angleze, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme, -te jete fleksibel me oraret, -preferohet te kete patente te kategorise b, -opsion pune remote. ofrohet: page baze + perqindje mbi shitjet...

Tirane, ofrohet vend pune part time agjent/e shitje ne terren, crew shop

TSTS Group

-
Tiranë, Shqipëri
Per te perfituar mundesine e punesimit si agjent/e shitje prane crew shop duhet te permbushni kriteret si me poshte: -njohje e mire e gjuhes angleze, -eksperienca të mëparshme ne pozicione të ngjashme, -patente te kategorise b. -te jete fleksibel me oraret, ofrohet: page baze + perqindje mbi shitjet. kandidatet e interesuar te dergojne cv...

Hr (burime njerezore/rekrutuese) ne anije!

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group, kompani ne fushen e punesimit detar , kerkon te punesoje hr (burime njerezore/rekrutuese) ne anije! kualifikimet/kerkesat: -te jene diplomuar ne fushen e burimeve njerezore -te kete minimumi nje vit eksperience pune -preferohet me formim ekonomik dhe njohuri administrative -aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese me...

Kerkohet shitese ne boutique ne krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin si shites/e ne boutique duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mosha 18-45 vjec. ...

Steward ne tragete/krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin steward në bordin e trageteve italiane duhet te permbushni kriteret si me poshte: kriteret: -mos...

Cashier operator ne krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group ka hapur aplikimet për pozicionin e punës cashier operator në krociera -paga varion nga 1200$-1400$ -kontratë pune 8 muaj -kostoja e jetesës e mbuluar nga kompania kriteret -mosha 18-45 vjec -aplikantët duhet të jenë njohës të gjuhës frënge ose gjermane -avantazh kanë personat të cilët kanë përfunduar studimet per degë ekonomik...

Casino dealer ne krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Kompania italiane "costa crociere" duke filluar nga muaji mars 2022 kërkon të punësojë djem dhe vajza ne pozicionin "casino dealer” në bordin e krociereve të saj. kualifikimet: te dije mesatarisht anglisht, te kete eksperience pune ne kete profil. ofrojme: page e kenaqshme + bonuse kosto e jeteses e paguar nga kompania perfshire : ushqim,...

Deck boy ne tragete

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 13 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit si deck boy në bordin trageteve gnv duhet te permbushni kriteret si me poshte: -mosha 18-45 vjec. -njohje e mi...

Bartender ne krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detar, me nje eksperience 12 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson karriere te ndryshme. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin bartender në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me poshte: -mosha 18-45 vj...

Tapicier ne krocera

TSTS Group

-
Shqipëri
Tsts group eshte nje kompani lider ne sektorin detare, me nje eksperience 13 vjecare ne fushen e trajnimit dhe rekrutimit te stafit detare, e cila ju mundeson punesim ne tragete dhe krocera. per te perfituar mundesine e punesimit ne pozicionin e tapicierit në bordin e krocerave të kompanise msc duhet te permbushni kriteret si me poshte: k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - tsts group

Tsts group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane