Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Speed Taxi Shkoder (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Speed Taxi Shkoder

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Menaxher kompani taksi

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi shkodër është në kërkim të një menaxheri i cili mbikqyr në mënyrë të vazhdueshme aktivitetet e përditshme, organizon turnet e punës, mbikqyr tregun e synuar, logjistikën dhe përgatit ofertat promocionale për shërbimin taksi. rreth nesh: speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e ...

Shkoder, ofrohet vend pune

Speed Taxi Shkoder

-
Shkodër, Shqipëri
Speed taxi është kompania lider e cila ndryshoi konceptin e shërbimit taksi në shqipëri. e krijuar në janar të vitit 2012, speed taxi vendosi për herë të parë standardet ndërkombëtare të shërbimit taksi me çmime tepër konkuruese. flota e speed taxi shkodër përbëhet nga 15 automjete skoda superb 2015 dhe 2016, të cilat dallohen për sigurin...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - speed taxi shkoder

Speed taxi shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane