Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Punesim&Rekrutim (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

Punesim&Rekrutim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 46 rezultate (Këshilla për kërkim)

Durres, agjent telefonik, 600€ & bonus 2000€ - e re

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Mos e ler te ike! nese ke qene shume gjate ne kerkim te atij vendit te punes ku te paguhesh mire, te jesh komod, te mos stresohesh, te marresh bonuse te larta, te kesh mundesine te rritesh dhe te vleresohet cdo mund i joti, kjo eshte mundesia! mos e ler te ike! kerkohen te punesohen agjente telefonike ne gjuhet: italisht, spanjisht, gjerm...

Tirane, help desk (profil it)

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, help desk profil it bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje help desk me profil it. kerkohen: - njohuri shume te mira te gjuhes italiane (te folur dhe te shkruar) - disponibilitet per te punuar me turne - aftesi te mira organizimi dhe te te punuarit ne grup ofrohet: - pagese tejet e kenaqshme - ambjent komod dhe d...

Tirane, kerkohet help desk me profil it

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Punesim&rekrutim per nje klientin e saj kerkon te punesoje help desk me profil it, me eksperience te meparshme ne sektor per qytetin e tiranes. kerkohet: – eksperience e meparshme pune – disponibilitet i menjehershem – pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara ofrohet: – pagese shume e kenaqshme – kontrate...

Tirane, kerkohet asistent ekonomiste

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje asistent ekonomiste me kohe te plote per qytetin e tiranes. kerkohet: - te kete perfunduar ciklin e studimeve ne degen ekonomik - njohuri shume te mira te programeve financiare - eksperience deri ne dy vite ne profil ose profile te ngjashem me te - njohuri te gjuhes italiane - perbe...

Durres, kurse excel fillestar

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Bclever agency ofron mundesine e kurseve per programin excel fillestar, per te gjithe ata te cilet duan te rriten dhe te zhvillohen profesionalisht. kursi zhvillohet me nje numer te vogel pjesmarresish (individual dhe/ose ne grupe te vogla). kurrikula eshte nje nderthurje e oreve teorike me ato praktike. apliko tani per tu bere pjese e ku...

Agjent real estate

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency kerkon te zgjeroje stafin e saj me konsulente imobiliare, per rrjetin me te ri te saj te agjencive real estate ne tirane. aplikantet duhet: - te jene energjike, te shkathet dhe te vetemotivuar - preferohet te kene patur eksperience te meparshme si agjent real estate - te jene njohes te mire te vendodhjeve, rrugeve, zonave n...

Tirane, kerkohet retention per gjuhen italiane

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency nis rekrutimet per pozicionin account manager. nje mega kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot! per te perfitu...

Punesim i menjehershem ne kroaci

Punesim&Rekrutim

-
Shqipëri
Agjencia alpha per nje klientin e saj kerkon te punesoje kuzhiniere me kontrate te rregullt pune ne kroaci. kerkohet: - eksperience e meparshme - disponibilitet te menjehershem ofrohet: - pagese 1000 - 1200 euro - kontrate e rregullt pune - ambjent dinamik dhe komod pune apliko tani nepermjet anegino-s

Durres, kurse pergatitore per call center

Punesim&Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia alpha rekrutim per nje klientin e saj ofron mundesine e kurseve intensive 1 dhe 2 mujore per call center. kursi konsiston ne dy aspekte te ndryshme: aspekti gjuhesor nepermjet te cilit pjesmarresve ju mesohet komunikimi ne gjuhen italiane dhe aspekti praktik nepermjet te cilit kursantet pervetesojne te gjitha teknikat dhe specifi...

Tirane, kerkohet financiere

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever agency per nje klientin e saj, ka nisur rekrutimet per pozicionin financier. nje kompani me filial qendror ne itali, e cila operon fuqishem edhe ne shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat dhe mundesite profesionale qe u ofron bashkepunetoreve, ka shpallur 2 pozicione vakante si financier. ofrohet per te gjithe ata qe do te pune...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - punesim rekrutim

Punesim rekrutim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane