Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Profesionisti Recruitment Agency (Fshij) Fshijini të gjitha

Profesionisti Recruitment Agency

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 46 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune brand manager (mechanical engineer)

Profesionisti recruitment agency , on behalf of our client, leader in trade of motorcycles and marine in albania , is looking for a potential candidate for the position of brand manager (mechanical engineer) job position summary: the role is intended to maximize sales opportunities and increase profit targets for clients, offering these c...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste (f)

Agjencia e rekrutimit profesionisti, në emër të klientit, ka startuar proçesin e rekrutimit për pozicionin vakant ekonomiste (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. detyrat dhe përgjegjësitë: • azhornim kontabël i arkës dhe i bankës; • azhornim kontabël i blerjeve, për blerjet brenda vendit dhe për importet; • azhornim ko...

Tirane, ofrohet vend pune arkitekte

Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës arkitekt/e. qëllimi i pozicionit: realizimi i zgjidhjeve unike dhe inovative të dizajnit që i përgjigjen nevojave estetike dhe buxhetore të secilit klient detyrat dhe përgjegjësitë: • të kryej takimet me klie...

Brand manager (mechanical engineer)

Përshkrimi profesionisti recruitment agency , on behalf of our client, leader in trade of motorcycles and marine in albania, is looking for a potential candidate for the position of brand manager (mechanical engineer) job position summary: the role is intended to maximize sales opportunities and increase profit targets for clients, offeri...

Tirane, ofrohet vend pune brand manager (mechanical engineer)

Profesionisti recruitment agency , on behalf of our client, leader in trade of motorcycles and marine in albania , is looking for a potential candidate for the position of brand manager (mechanical engineer) job position summary: the role is intended to maximize sales opportunities and increase profit targets for clients, offering these c...

Tirane, ofrohet vend pune ekonomiste (f)

Agjencia e rekrutimit profesionisti , në emër të klientit, ka startuar proçesin e rekrutimit për pozicionin vakant ekonomiste (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. detyrat dhe përgjegjësitë: • azhornim kontabël i arkës dhe i bankës; • azhornim kontabël i blerjeve, për blerjet brenda vendit dhe për importet; • azhornim k...

Tirane, ofrohet vend pune arkitekte

Agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës arkitekt/e . qëllimi i pozicionit: realizimi i zgjidhjeve unike dhe inovative të dizajnit që i përgjigjen nevojave estetike dhe buxhetore të secilit klient detyrat dhe përgjegjësitë: • të kryej takimet me kli...

Tirane, ofroj vend pune koordinatore zyre (preventivuese) (f)

Agjencia e rekrutimit profesionisti, në emër të klientit, ka startuar proçesin e rekrutimit për pozicionin vakant koordinatore zyre(preventivuese) (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. përmbledhje e pozicionit: për të pasur sukses në këtë rol, kanditati duhet të ketë njohuri dhe aftësi të mira në organizimin e departame...

Arkitekt/e interior dizajn

Përshkrimi agjencia e rekrutimit profesionisti për llogari të një klienti lider në treg, është në kërkim të kandidatëve për pozicionin e punës arkitekt/e interior dizajn. detyrat të realizojë projekte interior për të përmbushur nevojat dhe kërkesat e klientëve. të japë sygjerime klientëve në lidhje me arredimet e brendshme të ambjenteve. ...

Koordinatore zyre (f)

Përshkrimi agjencia e rekrutimit profesionisti, në emër të klientit të saj në fushën e ndërtimit dhe shërbimeve, kërkon një kandidat potencial për pozicionin koordinatore zyre (f) për t'u bashkuar me një biznes dinamik e në zgjerim. përmbledhje e pozicionit: për të pasur sukses në këtë rol, kanditati duhet të ketë njohuri në organizimin e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - profesionisti recruitment agency

Profesionisti recruitment agency dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane