Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:MEGATEK S.A (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Lloji

MEGATEK S.A

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 51 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune punonjese tek te fresketat - e re

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Mercato italia pjese e megate grupit, kerkon te punesoje : punonjese tek te fresketat puna e përditshme e këtij pozicioni konsiston në sistemimin e produkteve te fresketa dhe shitjen e tyre në të gjithë hapësirën promocionale që i përket . detyrat detyra dhe përgjegjësi: 1.njohja shumë e mirë e produkteve dhe e funksionit të tyre, magazin...

Koordinator logjistike /posta tnt express albania

MEGATEK S.A

-
Shqipëri
Kompania postare "tnt express albania" me nje eksperience te gjate jo vetem ne shqiperi por edhe ne tregun rajonal, e cila ofron sherbim postar brenda dhe jashte vendit, po kerkonte punesoj punonjes ne rolin : koordinator logjistike / posta tnt express albania . detyrat harton planin e punes per shoferet dhe korrieret qe ka ne varesi; man...

Rrogozhine, ofroj vend pune pergjegjes turni ne fabrike

MEGATEK S.A

-
Shqipëri
Historiku “teqja group international” , perbehet nga nje grup kompanish me experiencë të gjatë prej afro 15 vitesh, jo vetëm në shqipëri, por edhe në tregun rajonal te cilat ofrojne nje gamë të gjerë produktesh dhe shërbimesh që nga logjistika deri tek prodhimi i materialeve industriale. “teqja group” po kërkon te punesoje nje punonjes ne...

Tirane, ofrohet vend pune google ads specialist

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Megatek, hipermarketi më i madh i tipit “do it yourself” në shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë: google ads specialist kandidati ideal do të ketë njohuri pune të google ads dhe google analytics. përgjegjësitë tuaja kryesore do të jenë mbajtja e llogarive të google ad të kompanisë sonë dhe analizimi i...

Tirane, ofrohet vend pune specialist të mediave sociale

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Megatek, hipermarketi më i madh i tipit “do it yourself” në shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, kërkon të punësojë: specialist të mediave sociale ne po kërkojmë një specialist të mediave sociale të drejtuar për të tërhequr dhe ndërvepruar me përdoruesit e rrjeteve dhe komuniteteve virtuale të synuara. duhet të kuptojë se ...

Tirane, ofrohet vend pune punonjese banaku

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Fashion avenue & mercato pjese e megate grup, kerkon te punesoje : punonjese banaku (mercato) qëllimi kryesor i këtij pozicioni është ofrimi i shërbimit me efikasitet dhe efiçense ndaj klientëve duke mirëmbajtur hapësirën që ka në përgjegjësi;puna e përditshme e këtij pozicioni konsiston në sistemimin e produkteve në banak dhe shitjen e t...

Tirane, ofroj vend pune agjent /e doganor/e

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania postare "tnt express albania " , me nje eksperience te gjate jo vetem ne shqiperi, por edhe ne tregun rajonal , e cila ofron sherbim postar brenda dhe jashte vendit , po kerkon te punesoj punonjes ne rolin : agjent/e doganor/e detyrat kryesore: pergatit dokumentacionin doganor dhe sigurohet qe dergesat te behen sipas legjislacion...

Tirane, ofroj vend pune kontrollor/e cilesie

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania “teqja international” , me experiencë të gjatë prej më tepër se 15 vjet në treg, po kërkon te punesoje nje punonjes ne pozicionin: kontrollor/e cilësie: detyrat kryesore: inspektimi i monstrave te prodhimit monitoron standartet e prodhimit te produktit kontroll dhe monitorim i linjes se prodhimit kerkesat : arsimi i larte , prefe...

Tirane, ofroj vend pune mis specialist

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Megatek s.a., the biggest do-it-yourself wholesale and retail hypermarket in albania,is currently looking for a potential candidate for the position of mis specialist. role title: mis specialist report to: it manager location: tirana, albania job objective: to assist in the management and maintenance of the company’s information systems a...

Tirane, ofrohet vend pune sistemues/ e fashion avenue

MEGATEK S.A

-
Tiranë, Shqipëri
Megatek, hipermarketi më i madh i tipit "do it yourself" në shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë: sistemuese fashion avenue detyrat: mirëpret me etikë të lartë profesionale klientët që interesohen për produktet. kupton nevojën e klientit përkatës, duke dëgjuar me vëmendje kërkesën e klientit. ndihmon ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - megatek s a

Megatek s a dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane