Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:HRecruitment (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

HRecruitment

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen agjente marketingu me/pa eksperiencë. (Punë në distancë)

HRecruitment

-
Tiranë, Shqipëri
Agjente marketingu me/pa eksperience ne gjuhet : 1-spanjisht 🇪🇸 2-italisht🇮🇹 3-anglisht🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 4-gjermanisht kushtet qe ofrojme ! ☑️pagesa baze (650 euro) ☑️bonuse te larta (<1000 €) ☑️kontrate te rregullte pune sipas legjislacionit. ☑️fundjava pushim dhe festat pushim . ☑️trajnime nga staf i specializuar ne rast se iu mung...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - hrecruitment

Hrecruitment dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane