Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Fscalbania@gmail.com (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet

Fscalbania@gmail.com

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Telemarketing digital marketing

Fscalbania@gmail.com

-
Tiranë, Shqipëri
First small call sh.p.k kerkon te rinj dinamik per aktivitete telemarketing. nëse keni: ● njohuri te mira te gjuhes italiane ● disponibilitet full time dërgoni cv-në tuaj në adresën email: fscalbania@gmail.com ose telefononi ne numrin 0684014454 📧 për tu bashkuar me ne mjafton të keni: ▶ pasion për digital marketing. ▶ njohuri për...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fscalbania gmail com

Fscalbania gmail com dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane