Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Fredi Gjenerator (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(26)
Lloji
  • Pa përcaktuar(26)

Fredi Gjenerator

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 26 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu - e re

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet menaxher marketingu per ne terren per firmen fredi gjenerator . te kete pervoje pune ne kete profesion . te kete mbaruar studimet e larta . te jete i komunikueshem . te kete me patjeter patenten e klasit b . automjeti eshte i firmes cel . 0689026835 email , marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + apliko

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania fredi gjenerator, kërkon të punësojë agjente shitje ne terren agjenti i shitjes duhet të arrijë objektivat e percaktuara nga menaxheri i shitjeve, duke respektuar politikat e kompanisë. agjenti i shitjes duhet te mbaje marrëdhënie pozitive dhe profesionale biznes-klient, ne menyre qe te siguroje shitjet e ardhshme. detyrat • përg...

Tirane, ofroj vend pune financier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet financier / m / per firmen fredi gjenerator me pike ne kamez te kete mbaruar studimet e larta . te dije programet e finances. preferohet te jete me banim ne kamez ne qofte se personi eshte ne tirane transporti eshte nga kompania prej terminalit ne vendin e punes cel . 0689026835 email .marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 c...

Tirane, ofroj vend pune punetore magazine

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen punetore magazine per ne fush preze . /m / te kene pervoje pune jo me pak se 3 vjet si punetor . transporti nga kompania . cel.0689026835 cel. : 0689026835

Tirane, ofroj vend pune punetore per fabrike

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohen punetore per ne fabriken e polisterolit ne fush preze te jene punetore (m) per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel 0689026835 cel. : 0689026835

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet agjent shitje per ne terren per firmen fredi gjenerator , te kete pervoje pune jo me pak se 3 vjet . te jete i komunikueshem dhe i besueshem . te kete me patjeter. te kete mbaruar studimet e larta per menaxhim biznesi . te kete me patjeter patenten e klasit b . puna eshte ne terren me automjetin e firmes . page plus perqindje shi...

Tirane, ofroj vend pune punetor per magazine

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Firma fredi gjenerator kerkon punetor magazine ne fush preze te jete punetor . te jete korrekt ne pune. . te kete pervoje pune jo me pak se tre vjet . per me shume informacion telefononi ne nr . 0689026835 cel. : 0689026835

Tirane, ofroj vend pune magazinier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet magazinier per ne kamez per firmen fredi gjenerator te kete mbaruar studimet e larta . te dije programet e finances. preferohet te jete me banim ne kamez ne qofte se personi eshte ne tirane transporti eshte nga kompania prej terminalit ne vendin e punes cel . 0689026835 email .marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 cel. : 068...

Tirane, ofroj vend pune magazinier

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet magazinier per ne fush preze per firmen fredi gjenerator te kete mbaruar studimet e larta . te dije programet e finances. preferohet te jete me banim ne kamez ne qofte se personi eshte ne tirane transporti eshte nga kompania prej terminalit ne vendin e punes cel . 0689026835 email .marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 cel. ...

Tirane, ofroj vend pune menaxher marketingu

Fredi Gjenerator

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet agjent shitje per terren per firmen fredi gjenerator , te kete pervoje pune jo me pak se 3 vjet . te jete i komunikueshem dhe i besueshem . te kete me patjeter patenten e klasit b . puna eshte ne terren me automjetin e firmes . page plus perqindje shitje . cel . 0689026835 email< marketingfredi@gmail.com cel. : 0689026835 + aplik...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - fredi gjenerator

Fredi gjenerator dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane