Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Eupune (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
  • Pa përcaktuar(2)
Rajonet
  • Pa përcaktuar(2)
Kompanitë
Kategoritë

Eupune

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojm kujdestare fëmijesh në zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer! me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijët! kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët. punesimi ështe sezonal! në kete ofert punësimi ofrohen: biletat e udhetimit,akomodimi,shpenzimet gjate qëndrimit dhe pagesa mujore varion nga 700-1000fr familjet jan shqiptare ndaj nuk kërkoh...

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer

Kërkohet kujdestare fëmijesh në zvicer! me ose pa eksperience të mëparshme me fëmijët! kujdestarja duhet të jet e dashur dhe e sjellshme me fëmijët. punesimi ështe sezonal! në kete ofert punësimi ofrohen: biletat e udhetimit,akomodimi,shpenzimet gjate qëndrimit dhe pagesa mujore. familjet jan shqiptare ndaj nuk kërkohet gjuhë e huaj.
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - eupune

Eupune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane