Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT) (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(36)
Lloji
  • Pa përcaktuar(36)

BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT)

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 36 rezultate (Këshilla për kërkim)

Specialist/senior specialist loan administration unit credit risk department - e re

Specialist/senior specialist loan administration unit credit risk department main duties & responsibilities follows up the regulations under the area of responsibility; identifies and informs superior on violations of regulations/if any; ensures that loan approvals comply with bkt credit policy; ensures that all the loan agreements includ...

Shofer administrate bkt - e re

Pozicioni: shofer administrate, bkt • të ketë patentë të vlefshme shoferi dhe aftesi shume të mira drejtimi; • të ketë eksperiencë pune totale si shofer jo me pak se 5 vite; • të ketë eksperiencë pune si shofer jo me pak se 2 vite ne institucione të ngjashme; • të jetë i disponueshëm për të punuar me orare fleksibel; • të ketë diplomë të ...

Digital channel development specialist -crm & central marketing department - e re

Digital channel development specialist -crm & central marketing department detyrat të kontrollojë karakteristikat e produktit në sistemin bankar, dega internet, bkt smart, bankomat dhe kanale të tjera të përdorura nga banka me qëllim që të sigurohet që funksionojnë në rregull dhe në përputhje me karakteristikat e produktit.  jep kontribu...

Crm specialist - e re

Crm specialist - crm & central marketing department detyrat  mbështetja e zbatimit të shitjeve online / digjiitale për produktet në bashkëpunim me departamentet e tjera të përfshira.  përgatitja e modelit, testimi, koordinimi i procesit të segmentimit të klientëve individë bazuar në potencialin e tyre financiar dhe demografik, si dhe vl...

Gjirokaster, ofrohet vend pune analist kredie -dega gjirokaster - e re

BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT)

-
Gjirokastër, Shqipëri
Përshkrimi analist kredie - dega gjirokaster detyrat to act as one of the reference persons in the branch keeping contact with commercial and corporate clients, to present and market all corporate and commercial products to customers, to establish and maintain effective relations with new and existing customers, to collaborate in initiati...

Specialist business & system analyst-it projects & development department

Përshkrimi specialist business & system analyst-it projects & development department detyrat analyze business requirements / change requests / business processes in the bank. making recommendations and approvals for solutions or improvements that can be achieved and attained through new technology or alternative uses of existing technolog...

It- specialist for integration and software development- it projects & development department

Përshkrimi it- specialist for integration and software development- it projects & development department detyrat develop existing software by analysing and identifying areas for modification. research, design and write new software programs. work closely with other staff, such as project managers, database administrator, data analysts. te...

It-senior specialist for integration and software development- it projects & development department

Përshkrimi it-senior specialist for integration and software development- it projects & development department detyrat develop existing software by analysing and identifying areas for modification. research, design and write new software programs. work closely with other staff, such as project managers, database administrator, data analys...

Senior business & system analyst-it projects & development department

Përshkrimi senior business & system analyst-it projects & development department detyrat analyze business requirements / change requests / business processes in the bank. making recommendations and approvals for solutions or improvements that can be achieved and attained through new technology or alternative uses of existing technology. t...

Tirane, ofrohet vend pune monitoring center operator-physical security department

BANKA KOMBETARE TREGTARE (BKT)

-
Tiranë, Shqipëri
Monitoring center operator-physical security department jobs and responsibilities • to perform duties assigned in accordance with the bank's internal regulations, monitoring centre standard procedures and instructions of physical security department manager. • to report to monitoring centre & electronic security specialist and other super...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - banka kombetare tregtare bkt

Banka kombetare tregtare bkt dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane