Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:BALKAN SPORT (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

BALKAN SPORT

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 33 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune recepsioniste - e re

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri

Sistemues/e magazine adidas laprake

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri

Lushnje, ofrohet vend pune shites/e adidas lushnje

BALKAN SPORT

-
Lushnjë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune shites/e adidas/intersport teg

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune shitese adidas outlet oxhaku

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune nepunese inventari

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune shites/e adidas/intersport ring

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune shitese adidas outlet laprake

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune sistemues/e ne dyqan adidas/intersport teg

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Tirane, ofrohet vend pune shites/e adidas/intersport toptan

BALKAN SPORT

-
Tiranë, Shqipëri
Hr@balkansport.al + apliko

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - balkan sport

Balkan sport dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane