Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Albtelecom (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(43)
Lloji
  • Pa përcaktuar(43)

Albtelecom

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 43 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune retail and soho sales operations special - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? retail and soho sales operations specialist main duties follow up all steps in the sap program to create the vat invoice for the company products toward distributors and transfer stock from warehouse to shops; increase and maintain the distributors purchased e top-up amount; follow up with stores and sales f...

Tirane, ofrohet vend pune devices portfolio expert - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? devices portfolio expert purpose of position: monitor the global trends and local market, analyze opportunities and propose future products for company merchandise and equipment portfolio. main duties actively follow new technologies, and new products on the global market, analyze in the context of the local...

Tirane, ofrohet vend pune retail and soho reporting specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? retail and soho reporting specialist purpose of position: retail reporting specialist prepare relevant reports of the department. main duties tracks, collects, organizes and reports of retail departments related to achievements and renumerations. check and follow up the target achievements platform (sta) and...

Tirane, ofrohet vend pune retail and soho sales operations specialist - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? retail and soho sales operations specialist main duties follow up all steps in the sap program to create the vat invoice for the company products toward distributors and transfer stock from warehouse to shops; increase and maintain the distributors purchased e top-up amount; follow up with stores and sales f...

Tirane, ofrohet vend pune devices portfolio expert - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? devices portfolio expert purpose of position: monitor the global trends and local market, analyze opportunities and propose future products for company merchandise and equipment portfolio. main duties actively follow new technologies, and new products on the global market, analyze in the context of the local...

Tirane, ofrohet vend pune retail and soho reporting specialis - e re

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? retail and soho reporting specialist purpose of position: retail reporting specialist prepare relevant reports of the department. main duties tracks, collects, organizes and reports of retail departments related to achievements and renumerations. check and follow up the target achievements platform (sta) and...

Tirane, ofrohet vend pune postpaid collection specialist

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? postpaid collection specialist purpose of position: responsible in managing all stages of collection of postpaid receivables portfolio by attaining desired performance in the cost-effective manner which should be profitable for the organization. main duties design and implement processes, procedures, and man...

Tirane, ofrohet vend pune postpaid collection specialist

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Do you find yourself suitable? postpaid collection specialist purpose of position: responsible in managing all stages of collection of postpaid receivables portfolio by attaining desired performance in the cost-effective manner which should be profitable for the organization. main duties design and implement processes, procedures, and man...

Tirane, ofrohet vend pune postpaid collection specialist

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Postpaid collection specialist

Tirane, ofrohet vend pune data analyst

Albtelecom

-
Tiranë, Shqipëri
Get this opportunity! data analyst purpose of position: responsible for analyzing the costumer behavior during all his lifecycle, by segment of costumers with purpose of fostering customer loyalty and increasing his lifetime value. consequently, increasing companies’ revenue. main duties identify actionable insights working on large struc...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albtelecom

Albtelecom dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane