Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Ju keni filtruar:Data:Oferta pune të shtuara 2 muajit e fundit (Fshij)Kompanitë:Albanian HR Solutions (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(45)
Lloji
  • Pa përcaktuar(45)

Albanian HR Solutions

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 45 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune product manager

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: product manager kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar arsimin e lartë. preferohet në degën a...

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: asistente zyre kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar arsimin e lartë. -preferohet të ketë mi...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e hoteli & restoranti

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions shpk ka nisur procesin e selektimit për postin: menaxher/e hoteli & restoranti kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar arsimin e lartë. p...

Tirane, ofrohet vend pune asistente zyre

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për postin: asistente zyre kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar arsimin e lartë. -preferohet të ketë mi...

Tirane, ofroj vend pune menaxher/e hoteli & restoranti

Albanian HR Solutions

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions shpk ka nisur procesin e selektimit për postin: menaxher/e hoteli & restoranti kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar arsimin e lartë. p...

Elbasan, ofert inxhinier metalurg

Albanian HR Solutions

-
Elbasan, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërkombëtare për postin: inxhinier metalurg kërkesat/kualifikimet: -të ketë kryer studimet e...

Shqiperi, ofrohet vend pune remote .net developer

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërkombëtare për postin: .net developer (remote) kërkesat/kualifikimet: -të ketë diplomë bac...

Shqiperi, ofroj vend pune operator/e në gjuhën daneze, suedeze, norvegjeze

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për për postin: operator/e në tiranë kërkesat/kualifikimet: -të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës: - suede...

Shqiperi, ofrohet vend pune remote ppc(pay per click) account manager

Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërkombëtare për postin: ppc(pay per click) account manager remote kërkesat/kualifikimet: -t...

Durres, ofrohet vend pune asistente administrative

Albanian HR Solutions

-
Durrës, Shqipëri
Agjencia e punësimit "albanian hr solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në fushën e burimeve njerëzore. albanian hr solutions ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërkombëtare për postin: asistente administrative kërkesat/kualifikimet: -të ketë përfunduar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - albanian hr solutions

Albanian hr solutions dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane